Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Te milyen ékszert választanál...

Te milyen ékszert választanál az alábbi Demetrios Platinum kollekcióból való strasszokkal, gyöngyökkel díszített menyasszonyi ruhához?

Figyelt kérdés

[link]

A ruha: Demetrios platinum 339A modell


Gyöngyékszert készítek a ruhához, de tanácstalan vagyok, hogy mi lenne a legjobb választás, mert többféle elképzelésem is van. Pl.:

- chatonok, navettek, rivolik és igazgyöngyutánzatok minden mennyiségben (hímezve a ruha díszítésének megfelelően)

- igazgyöngyutánzat/tekla gyöngy + pici kásagyöngyös díszítés

- navettek, rivolik, chatonok delicával és kásagyönggyel befoglalva

- 1 db navett befoglalva és díszítve középen a V alak miatt, a nyaklánc többi része pedig csak igazgyöngyutánzat

- sujtás navettekkel, chatonokkal, igazgyöngyutánzatokkal

stb.


Képekkel, mintákkal, bármivel segíthetsz. Szívesen fogadok mindenféle ötletet!



2016. máj. 31. 12:31
 1/1 anonim ***** válasza:

őszintén szólva szerintem egy ilyen ruhához valami visszafogottabb ékszer passzolna, nehogy túl sok legyen és agyonnyomjon. Elhiszem, hogy szeretnél valami plusz személyeset belevinni az ékszerrel, de én ehhez mégis valami láthatóan fémet ajánlanék inkább, mint gyöngyöket.


És csak hogy egy babonát is itthagyjak. Régen nem ajánlották gyöngyékszer viselését az esküvőn, mert a házasságban elhullott könnyeket jelentette. Ezt igazából csak érdekességnek írtam. Amúgy ha marad valamelyik fent leírt verzió akkor talán inkább az utolsó. Tényleg csak azért mert a ruhának határozott és nagy mintája van, pont az ékszer mellett.

2016. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!