Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyenek a Seraph Store-os ruhák?

Milyenek a Seraph Store-os ruhák?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és szeretnék rendelni Seraph Store-ból, ám van egy kis feleslegem, nem vészes, de látszik h erősebb vagyok az átlagnál...Ahogy a képeken látom a pólókat, eléggé szűkített fazonúak, és az ilyen nekem nem áll jól, sőt utálom...A kérdés hogy csak a képen ilyen szűkítettek vagy a férfikon van 3 mérettel kisebb? :D Tapasztalatok???? Válaszokat köszi :)

2016. jún. 1. 10:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
11%
GoodLike szereti ezt a boltot. Nézd meg azokat a videóit, ahol bemutatja a rendelt/kapott ruhákat és utána már szerintem el tudod dönteni, hogy neked való vagy sem.
2016. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már láttam, bár régebben, megnézem mégegyszer. :)
2016. jún. 1. 12:58
 3/30 anonim válasza:
19%

Brutálisan jók.

Szerintem függő leszel, ha szereted a divatot.

Nekem eddig sosem volt minőség problémám velük (3-szoros rendelés)


Nincs kínai méretük, de beszélnek is erről, és GoodLike videóba is szó van erről. Európai cuccok


19 Fiú

2016. jún. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
0%

Igaz, hogy slim fit a legtöbb cuccuk, viszont nézd meg az élő képeket. Mert modellen is be van fotózva a termékük.


Amúgy szerintem ha segítséget kérsz tőlük méretben biztos, hogy javasolnak neked.


A tapasztalatom szerint a ZARA-val megegyező méreteik vannak.


Amúgy csak jót tudok elmondani a ruháikról!

2016. jún. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2016. jún. 27. 12:17
 6/30 anonim ***** válasza:
81%

Ugyanazok a cuccok megtalálhatóak Aliexpressen olcsóbban is. Csak azon nincs seraph Storesos cimke...

Seraph: [link]

Ali: [link]

csak a szín más.

itt egy cipő is:

serap: [link]

ali: [link]

... minden seraphos ruha fent van alin olcsóbban ugyanabban a minőségben.

De nem kell meglepődni mert a világon szinte mindent így gyártanak. Kínában a gyár megcsinál ugyanabból a termékből 100 ezret, de minden 10 ezredik darabra más címkét tesznek és szállítják xy megrendelő országba.

2016. júl. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Kern Áron válasza:
43%
Én már 4 hónapja tőlük vásárolok, álalában 1 számmal nagyobbat veszek és íg yne fog annyira feszülni és nagyon jó minőségű cuccok, csak ajánlani tudom. :)
2016. okt. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Kern Áron válasza:
12%
Nemigaz, Alin nagyon szar minőségben vannak fent hasonló termékek, de ők gyártatnak törökországban és amikor belájkoltam az oldalt pont akkor volt video hogy a tulaj megy Törökországba a gyárba. Meg most nyertek legjobb designer díjat úgyhogy én tapasztalatból tudom ajánlani nem csak előítéletből károgni. :)
2016. okt. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
82%
Utolsó. Ez nem károgás, ez az igazság. Tényleg ali-n megtalálhatók ugyanazok a termékek. Szerintem te is jól tudod, hogy a törökök sem a minőségről híresek.
2016. nov. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

srácok hagyjuk már.

Én aliról rendeltem csomószor 10/10-szer szar minőséget kaptam, egyszer 19 máskor meg 51!!!! napot vártam a csomagomra.

Cserére meg esélyed sincs.


Seraphtól is rendeltem már 4-szer.

Csak jó tapasztalatom van.

Magyar az ügyfélszolgálat.

A cuccok brutálisak, és vetekszik így is az Ali árakkal, és eddig 1 nap alatt kiszállítottak mindent profin...


Ne legyetek már marhák.

Egy kínai brand nélküli oldalt hasonlítotok össze ráadásul már egy díjynertes király bolttal...


És ha ugyanaz a design?

Örülj neki, hogy végre jó minőségben is megveheted :))


Jók a srácok

2016. dec. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!