Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt még valaki aki a...

Van itt még valaki aki a kínaiból öltözködik? Elsősorban a nadrágjait onnan veszi?

Figyelt kérdés
Mindenkin a skinny, magas derekú nadrágokat látni. Nekem van pár kínais csípő nacim, de már meg vannak vagy 5 ève. Semmi bajuk.

2016. jún. 4. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
ma már szinte minden kínai. a plázás boltok nagy részében is kínai ruhák vannak. rég nem olyan gagyi dolgokat csinálnak már. persze vannak gyanúsan olcsó termékek,amik tényleg hamar tönkre mennek. de nagy átlagban már jó ruhákat csinálnak a kínaiak is.
2016. jún. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szinte csak kínaiban vásárolok, nekem semmi bajom a minőséggel, meg semmi mással sem. Van olyan nadrágom ami több mint 10 éves, kínaiból van, annak sincs baja még.
2016. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van 6 éves téli kabátom amit anno 1000 Ft-ért vettem kínaiban és semmi baja. A 20x annyiba kerülő nem kínai, sőt (Benetton) kabátom meg 2 szezon után kuka lett :(


Már nem izgat a márka, ha valami jól áll és jó minőségű az anyag és a varrás, akkor megveszem.

A farmereknél annyi a gondom, hogy márkaboltban több a választék méret és típus szempontjából, míg a kínaiban sokszor csak a legdivatosabban vannak (mint a skinny) és a méret sem mindig jó.

2016. jún. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utálom a tüdőnadrágot, nem is áll jól (szinte senkinek), így többnyire kínaiban vásárolok, mert ott még találok normális nadrágot
2016. jún. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van a kínaiból egy fekete farmer nadrágom ami már 3 éves, rendszerint hordom és semmi baja.

Amúgy a kínait azért nem szeretem már mert az összes pólóra rá van írva hogy NewYork, London stb.. Mifelénk a kisebbség hordja előszeretettel és nekik ez a nagy "still". Szerintem borzasztóan néznek ki, a nadrágok még jók is.

De amúgy a márkás üzletek már lassan olcsóbbak mint a kínaiak.

2016. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!