Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudom, hogy hülye vagyok, de...

Tudom, hogy hülye vagyok, de szerintem tök menő lenne egy terepmintás öltöny. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ha olyanban lennénk a ballagáson, annak híre menne.

2016. jún. 4. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Max annak menne híre, hogy örökre szűz maradsz.
2016. jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor az osztályszinten történne.
2016. jún. 4. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Te tudod...én nem öltöznék katonának a ballagáson, maximum bolondballagáson. Viszont ha lehányod, kevésbé fog meglátszani, mint a sötét színen!
2016. jún. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor a banketten már egy használható dolog, nem?
2016. jún. 5. 16:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt veszel fel, amit akarsz, csak szerintem praktikus a jóízlés határain belül maradni:)
2016. jún. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*Ja de amúgy szerintem nyugodtan, hát én nem botránkoznék meg rajta, egyébként is a te banketted rólad szól. Különben is , 5 év múlva már lehet, hogy nem is fog már rá senki emlékezni, nem maradsz cikiben, mert úgyis elballagtok, külön mentek tanárokkal is, diákokkal is. Egyébként szerintem simán nézhet ki jól
2016. jún. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gondolom marad a tengerészkék. Max zöld
2016. jún. 5. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!