Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockerek! Ugye rövidnadrághoz...

Rockerek! Ugye rövidnadrághoz nem "illik" oldalláncot felvenni?

Figyelt kérdés
Mivel itt a nyár, muszáj ledobni a hosszúnadrágot, viszont elgondolkoztam azon, hogy nézne ki egy rövidnadrág (elég hosszú) oldallánccal és hát nem tudom... Sosem láttam még, hogy valaki így hordta volna.

2016. jún. 4. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked tetszik,hordjad.Ha nem,akkor ne.
2016. jún. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam felvenni hozzá(lány vagyok) és rálóg a szaggatott harisnyámra... Nem gáz. Szeretem a láncokat most is hordom.
2016. jún. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Nem vagyok rocker ugyan. De szerintem sem passzol hozzá. Ha térdig érő a nadrág, akkor jobban elmegy.
2016. jún. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Látom nagyon éled a rock zene lázadását... :D

"illik"

2016. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen rövidnagdrág. Egy farmerhoz, esetleg sötétebb színűhez nem gáz. Egy hawaii mintás strandrajáró rövidnadrághoz nem nagyon passzolna. De szerintem nem térdig érő legyen. Vegyél egy vékonyabb rövidebb láncot.
2016. jún. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ez a kérdés nagyon off ×Đ

Amúgy térd alá érő farmergatyát hordok duplalánccal. Akinek meg nem tetszik ne nézzen.

2016. júl. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!