Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen nadragokban tunik...

Milyen nadragokban tunik keskenyebbnek a csipo?

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 06:08
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Na ezt Én is szeretném tudni :D nekem is elég nagy csípőm van...
2008. szept. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ami biztos,hogy a csípőnadrág nem előnyös(nekem is szélesebb a csípőm:-( színekből is a világosak erősítenek..
2008. szept. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a trapéznacik előnyösek voltak...de már nem divat, sehol se lehet kapni..
2008. szept. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de most ujra divat lesz a trapez nadrag:)
2008. szept. 26. 09:37
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
mindenki ezt írja vigasz gyanánt de nem lesz divat.. marad a vékonyaknak előnyös csőgatya, tehát aki azt akarja, hogy jól álljon rajta valami, annak le kell fogyni ... ez van...
2008. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azert mert valkinek szeles a csipoje meg nem biztos hogy van rajta folosleg. Aki nemtud a kerdesre normalis valaszt adni azt megkerem ne irjon.
2008. szept. 26. 15:53
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a Pimkie-ben (Arénában voltam) vettem egy marha jó barna trapéz gatyát, 4500-ért. Más színekben is volt, csak azokat nem firtattam :) Semmi baja nincsen, abszolút kényelmes, nem teljesen csípő naci, de az említett alaknál ez nem hátrány :) Nincs elveszve teljesen a világ! :)

famerilla.

2008. szept. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Te utolsó előtti vagy hanyadik.. Te annyira szőke vagy.. Valakinek lehet ugy is nagy a csípője, ha tök vékony. Ez adottság és nem a súlyfeleslegen múlik... nem is kellett volna írnod.
2008. szept. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó választ szeretném megerősíteni... Ott van élő példának Alexis Bledel, ha híres embert keresünk, pálcikavékony kezei, karjai és lábai vannak, lapos has, a csípője viszont 2 inch-csel szélesebb a kelleténél, így nem lehetett modell. Adottság.
2008. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!