Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan szerezhetnék Slash-féle...

Honnan szerezhetnék Slash-féle kalapot?

Figyelt kérdés
Idén ballagok az általános iskolából, és csütörtökön lesz a bolond ballagás. Még régebben elhatároztam, hogy Slashnek öltözök be, viszont eddig nem igazán volt időm ezzel foglalkozni az egyéb teendőim miatt, most pedig ötletem sincs, honnan szerezhetnék az övéhez hasonló kalapot/cilindert. Nem tudtok véletlenül olyan helyet/üzletet, ahonnan csütörtökig beszerezhetnék (kölcsönözhetnék/vásárolhatnék) ilyen cilindert? Nem feltétlenül szükséges, hogy teljesen ugyanolyan legyen (de azért lehetőleg hasonlítson), viszont jó lenne, ha nem kellene csillagászati összegeket kiadni érte, mivel a bolond ballagáson kívül legfeljebb egyszer-kétszer fogom felvenni. (Ha nem találok ilyet, akkor kénytelen leszek villámgyorsan előállni egy új ötlettel, de jó lenne, ha meg tudnám valósítani a mostanit. :D)

2016. jún. 5. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Partikellékest próbáld meg.
2016. jún. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 opened paradise ***** válasza:

Igen,neked egy olyan is megfelelne. Vagy jelmezkölcsönző. Illetve nézz körül aukciós oldalakon.

Én is ezeréve szeretnék egy cilindert,egy komolyabbat,de semmi sem megy rá a meg nem értetten nagy fejemre:/:D

2016. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kérd el Alice Coopertől az nem jó?
2016. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Slash-sel még nem beszéltél?

Hét közben szerintem nem koncerteznek.

2016. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 opened paradise ***** válasza:
Neki az eredetit ellopták.
2016. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!