Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem végre egyszer az...

Vettem végre egyszer az életben egy jó minőségű sztreccses farmernadrágot, de járás közben pukkanó hangot ad! Lehet vele valamit csinálni?

Figyelt kérdés
Valami mosási taktika vagy varrónő megtudná oldani a problémát? Már a boltba nem tudom visszavinni..

#farmer #pukkanó hang
2016. jún. 6. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt szerintem alul, középen a varrás okozza a nunidnál, ahol a 2 szár és a fenék + slicc varrás összeér. Ha kicsit "megtördeled" ott az anyagot, az nem segít? Úgy értem, hajtogasd meg a varrást, hogy megpuhuljon az anyag, mert talán még túl merev.

Hát ezt érthetőbben sajnos nem tudom leírni... :D

2016. jún. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elso!

Es mi van ha a zacsinal van gond?

Arra celzok,hogy lehet fiu a kerdezo..

2016. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként lány vagyok, nem gondoltam volna hogy fiúknál is fent állhat ilyen probléma :D
2016. jún. 7. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok: a megfogalmazásból egyértelmű volt számomra, hogy lány vagy :) egyébként pedig fiúknál szerintem sem fordul elő, mivel nekik elvileg nem feszül láb között az anyag. Ha mégis, akkor elég kényelmetlen lehet... :D
2016. jún. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyen problemam nekem nem volt pedig nekem is feszul a combon es labkozott is de nekem eleg puha anyagbol vannak a nadragjaim es ezert nem kenyelmetlen mivel nyulik!

A kettes voltam.

2016. jún. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!