Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Menyasszonyi és koszorúslány...

Menyasszonyi és koszorúslány ruhák! Vélemények a Kati szalonról?

Figyelt kérdés

nagyon szimpatikus nekem a veresegyházi Kati szalon. Volt már ott vki? tudtok róla véleményt írni? nem vagyok éppenséggel vékony, szóval eléggé félve indulok neki ennek az egésznek... viszont ott láttam nagyon szép, magyaros ruhákat is.

aki volt már tud egy körülbelüli árat mondani? mennyiért lehet kölcsönözni/varratni?

ha nem jó rám egy ruha, de nekem az tetszik nagyon, akkor meg is varrják nekem? (feltéve persze, hogy jól állna)

valamint koszorúslány ruhát milyen árban lehet kölcsönözni? (mivel állítólag illene nekem fizetnem, mert megmondtam, hogy milyen színű legyen, ezért fontos lenne tudnom, hogy akarok-e végül koszorúslányt)

előre is köszönöm a választ!



2016. jún. 7. 11:32
 1/1 anonim válasza:
Ősrégi ruháik vannak sajnos.
2016. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!