Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az online boltokban kapható...

Az online boltokban kapható parfümök, amik ára kb fele a boltiaknak, mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés

Például látam Police EDP 125 ml-es parfümöt online boltban 8 ezerért. Máshol a 40 ml-es kerül ugyanennyibe. Van, hogy az online boltok között is elég furcsa eltérések vannak a parfüm mennyiségében és árában.


Érdemes ilyen olcsónak tűnő helyről rendelni olyan parfümöket, amik jó minőségűnek tűnnek?


2016. jún. 8. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ezek valóban eredeti parfümök-e, de érdekes módon nekem a bolti burberry parfümtől semmi bajom nincs, míg attól, amit karácsonyra rendelt nekem a párom valami parfümvilág, vagy micsoda nevű oldalról, attól a mellkasom tiszta gennyes ragya és a parfüm sszórófeje, meg a kupakja szó szerint szétrohadt 2 hónap alatt.
2016. jún. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De az is burberry volt, amit a boltból rendeltek?
2016. jún. 8. 10:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Ahonnan eddig én rendeltem, ott ilyen nagy különbség nem volt az árban.

Csak akkor volt jelentősen olcsóbb, ha pl. teszter volt, vagy valami akciós csomagban volt.

Szóval azok szerintem eredetiek.

De ha tök ugyanaz a parfüm fele annyiba kerül, akkor gyanakodnék :)

2016. jún. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Arukereso.hu-n találtam. Szinte minden parfümöt amit meg lehet kapni a boltban, megtalálhatok olcsóbban valami netes boltban. De még a netes boldog között is jelentős az eltérés. Van, hogy a 3-szor akkora méretű parfüm kerül 1000 forinttal többe.
2016. jún. 8. 10:53
 5/8 anonim ***** válasza:

hát ilyen noname boltokból nem érdemes rendelni. én az iparfumeria.hu-t ajánlom.

sokszor amúgy azért olyan olcsó,mert tesztert kapsz. mármint olyat,amit a boltokban teszterként raknak ki. ugyanaz van benne,csak esetleg a csomagolás nem olyan csicsa..

meg hát egyértelmű,hogy egy Douglas nem fogja beszerzési áron adni a parfümjeit..rajta van a dolgozók bére,a helybérlés a haszon.. minden. megbízható helyről érdemes rendelni.ennyi a titok. én már évek óta mindent netről rendelek. a kozmetikai szerektől kezdve a ruhákon át. olcsóbbak mint a boltban és ugyanazt a minőséget kapom.

csak hogy a példánál maradjak,a Douglasban a samponom 1200 ft lenne. online 550-ért veszem. és szállítási költség sincs.. úgyhogy jobban megéri .

2016. jún. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
amúgy az árukereső nem árul parfümöt..csak összegyűjtik a webshopok ajánlatait egybe. a webshoppot nézd
2016. jún. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is iparfumeria-n szoktam rendelni :)

Még sose találtam fele annyiba kerülő parfümöt :)

Szerintem nézd meg jobban. Nem teszter? Azokat szokták nagy kiszerelésben (100 ml) olcsóbban árulni.

2016. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Parfumoutlet is megbízható.
2016. jún. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!