Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti miben szoktatok...

Lányok, ti miben szoktatok aludni?

Figyelt kérdés

Hálóing, pizsama, póló, stb? Ezekből is milyen stílusút? Az ilyen mintás hálópóló, mint pl ez, szerintetek gyerekes egy 22 éves lánynak?

[link]


2016. jún. 8. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

többnyire pizsamában, de igazából mindegyik van

ha neked tetszik, vedd meg :) amúgy nem tartom gyerekesnek és ebben csak alszol, nem másoknak mutogatod, szóval elsősorban neked legyen jó

2016. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon nagy férfipólóban szoktam aludni, gatya nélkül. Ennél kicsit rövidebben. Sokat vergődöm, és az ilyen pólók rám tekerednek.


22 éves felnőtt vagy, ne érdekeljen már, mások mit gondolnak. Ha nem tetszik senkinek, feszengsz valami kényelmetlen cuccban otthon, ahol senki nem lát?

2016. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nagyobb pólókban, néha hálóingben.

Nem gyerekes egyáltalán.

2016. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyáron semmiben. Szerintem nem gyerekes, ha hideg van én is ilyen pólókban alszom
2016. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 BulmaSwan ***** válasza:
Télen pizsamában, nyáron bő pamut pólóban. Nem igazán akarok szexi lenni alváskor, hogy átlátszós necc meg selyem ruhába aludjak. Sokáig nyáron én is hálóinges voltam, de valahogy átszoktam a nagy pólókra. Egyáltalán nem gyerekes.
2016. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Férfiként mondom, full aranyos


21/F

2016. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem gyerekes egyáltalán. Én nyáron meztelenül alszom szigorúan, csak így érzem jól magam, de ha nagyon bevan fűtve télen akkor is meztelen alszom, max egy combzokni van rajtam mert térdig mindig kibújok álmomban a takaróból de a zoknit csak hűvösebb időben veszem fel. Télen én is hasonló pizsamákban alszom, néha egy bő pamut térd nadrágot veszek fel hozzá.
2016. jún. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pizsamában szoktam többnyire. Van cuki cicás is meg van egyszerű egyszínű is. De amúgy nekem a kényelem fontos, nem az hogy néz ki. Nem sokan látnak pizsamában...
2016. jún. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmi pamut hálóingekben. A mai pl zöld, és egy macska van rajta :D

Hogy gyerekes-e, azt nem tudom, én 23 éves vagyok, egyedül nevelem a 2 éves kisfiamat, neki tetszik a cica :D

2016. jún. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Leginkább meztelenül, esetleg bugyiban. Pizsamám, hálóingem kettő van, mind kettő csipkés-selymes, de ritkán alszom bennük.
2016. jún. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!