Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert jon be divatba a fiuknal...

Miert jon be divatba a fiuknal is a szoknya?

Figyelt kérdés
Tegnap lattam a tvben egy divatbemutatot es abban tizen eves fiuk szoknyakat mutattak be. Ki latott v hallott rola vmit?
2008. szept. 26. 11:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Na akkor dobom el az agyam ha szoknyába fognak a pasik járkálni. Fuuuj!!!
2008. szept. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

¨Én màr ezelött egy honappal làttam,és igen fiatal férfiak fogjàk ezt hordani,ha Magyarorszàgon is képesek lesznek rà,nem tudom de sok orszàgban ez most nagyon divat,föleg a kockàs,meg a fekete.

De nem csak a szoknya hanem mostmàr bejön a divatba a férfiaknàl a vàlltàska.

Nos ez olyan sok kislàny felveszi azt a sok férfi rapper gatyàt,meg bö felsöket,stb,söt a nyakkendö is divat volt a csajoknàl.

Akkor a fiuk miért ne hordhatnànak szoknyàt'

Persze nem a miniröl van szo:)))))))))))))))

2008. szept. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Ezt ne!! milyen dolog hogy a fiúk szoknyát hordanak milyen hülyeséget találnak már ki ezek a hülye divattervezők legszivesebben jol segbe rugnám őket a szoknya évezredek óta a nők viselete. Egyébként most olvastam egy könyvben hogy a nemek kezdenek egybeolvadni meg száz évvel ezelött még nadrágot se hordtak a nők.
2008. szept. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
Azért az még is csak más ha a pasi szoknyát vesz fel..ha a nő bógatyát hát istenem..de nem lesz lezbis a hatása..viszont a szoknyás válltatyos pasinak elég buzis feelinget ad. És mi van ha a szoknya alol elővillan vmi?:D(nah de nem a szexi lábacskája:Đ)
2008. szept. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Miért ne jöhetne divatba? Nekem eddig is tetszettek a szoknyás pasik, az exemnek volt is egy hosszú fekete és hát imádom, ez a legjobb amit valaha kitaláltak:D Különben is, miért tartanak az "átlagemberek" mindent buzisnak? Akkor a bő gatyás lányok is lehetnének leszbisek mert az cseppet sem nőies...ez akkora hülyeség, buzis nem ettől lesz valaki.
2008. szept. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
25%
Szerintem ez hülyeség...Ha fiu akkor viseljen férfi cuccokat jo h ki nem talaljak mar h fiubol lanyt csinalnak es elvarjak h tok normalisan viseljuk...összejössz 1pasival es nem tod h lany e vagy fiu...Na meg a hosszu haj stb baromsag...
2008. szept. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Nekem egy férfi legyen férfi, egy nő meg nő. Ez a véleményem kb. Nekem a túl bő ruhás (rapper-ruhás) csajok sem jönnek be, öltözhet egy nő/lány úgy is sportosan, hogy közben nőies, és egy férfinek se kell mindig macsónak lennie, lehet csinos stb. de azért a nő maradjon nő a férfi meg férfi
2008. szept. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Igen, már én is láttam külföldön, főleg Ausztriában, hogy kisfiúkra is adnak hétköznapokra és ünnepségekre is szoknyát. Babysitterként dolgoztam Nantes-ban, Franciaországban és ott is láttam már fiúkon szoknyát. Nyugaton már teljesen elfogadott, itthon még kell fejlődnünk, hogy el tudjuk fogadni. bye!
2008. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

Bizonyos kultúrákban és stílusirányzatoknál a szoknya teljesen elfogadott. Úgy 5 éve már haverommal nézegettük a boltban a férfiszoknyákat, és a haveri körnek teljes egyetértésben erőteljesen bejöttek(nek) (lányok-fiúk vegyesen, alterosok, metálosok). Ha én hordhatok nadrágot, a férfiak is szoknyát. Ugyan a divathoz hülye vagyok, de metálosok, goth-ok, skótok törnek előre úgy látom.


Miért dobod el az agyad a szoknyától? A hajuk meg a sminkjük már nem különbözik a fiúknak és lányoknak! A ruházkodásuk miért különbözzön?

2008. szept. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
Elég nagy baj h már a haj és a smink se különbözik. Nagyon visszataszító tud lenni egy kisminkelt hosszúhajú pasi ráadásul!!! szoknyában???? Na neeee! Azért mégis csak kellene lennie valami különbségnek a két nem között.
2008. szept. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!