Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hová vehetnék fel ünneplőt?

Hová vehetnék fel ünneplőt?

Figyelt kérdés
A szüleim úgy tudják, hogy utálom az ünneplő ruhát, és szeretném ha ez így is maradna..viszont nagyon megszerettem azt a viseletet és szeretném gyakran hordani..ritkán megyek otthonról, mégis kéne valami ürügy, hogy felvehessem. Tudtok segíteni?

2016. jún. 12. 15:14
 1/9 A kérdező kommentje:
20/L az lemaradt :)
2016. jún. 12. 15:23
 2/9 anonim ***** válasza:

komolyan érdekel, miért akarod, hogy a szüleid azt higgyék, hogy utálod?

színházba felveheted

vagy ha mondjuk az ing tetszik, akkor vegyél hasonlót csak színesbe, mintásba és azt bármikor felveheted

a fekete szoknyát/nadrágot szintén, ha nem fehérrel kombinálod máris nem ünneplős hatású

2016. jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kinevetnének, mert eddig mindig piszkáltak is vele, mikor fel kellett vennem. Amúgy a fehér felsőt szeretném..akár itthonra is..színházba nincs kivel mennem :(
2016. jún. 12. 15:26
 4/9 anonim ***** válasza:

vannak olyan rendezvények, ahová illik kiöltözni, oda bátran viselheted vagy én bár nem vagyok buzgó vallásos gyakran elkísérem nagynénémet a gyülekeztebe, oda mindig ünneplőben megyek -igaz nálam ez jobbára kosztümöt jelent


Te amúgy mit értesz ünneplő alatt a klasszikus fekete alj fehér fölsőt vagy azért szeretsz kombinálni is?

2016. jún. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
No a vallásos dolog egy ateista családban érdekes lenne ^^ A kosztüm jó..mármint a szoknya, blúz és blézer..szoknya és blézer csakis fekete..blúzból is jobb a fehér..bár lehet lila is :)
2016. jún. 12. 15:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor ezzel nincs szerencséd! :-P

Én a gyülekezetbe mindig kicsípem magam, persze ünneplősen, kosztüm az nálam az alap, én is szeretem a feketét, de van egy barna is meg szeretnék majd egy szürkét is.


Lábbelikkel, hogy vagy? Én azokkal szeretem földobni a kosztümöt pl. egy szép csizma szerintem baromi jól áll hozzá, jobb mint az uncsibb magassarkúk meg körömcipők.

2016. jún. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én szeretem a magassarkút..de az ilyen csatosak, amiken van virágdíszítés nagyon szépek ^^
2016. jún. 12. 15:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a magassarkút is, csak szeretem néha földobni pár extravagánsabb darabbal földobin a szettet. Egy szép pár csizma meg pont jó erre.


Színházba meg miért nem hívod el valamelyik barátnődet vagy a párodat? Nem kell nekik megmondani, hogy márpedig te ünneplőt akarsz hordani, csak hogy színházba akarsz menni.

2016. jún. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ünneplő? :/

Amúgy irodába simán lehet hordani ilyen szettet.

2016. jún. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!