Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek létezik unisex...

Dj Bax kérdése:

Szerintetek létezik unisex farmernadrág?

Figyelt kérdés

Szerintem igen Az a nem csicsás gyöngyös és nem is extra skinny, de rugalmasabb anyagú skinnysebb.

itt van hogy pl melyikek is szerintem ilyenek


[link]


2016. jún. 13. 18:32
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
meg nőknél miért elfogadottabb ha bővebb fiúsabb szerű nadrágba van mint ha férfi van kicsit passzosabba ez nem fér a fejembe ez akkor hogy egyenjogúság?
2016. jún. 16. 20:21
 12/24 anonim ***** válasza:
Ne zavartasd magad, ha tetszik vedd fel a feszülőset nyugodtan. :) Amiket linkeltél, azok teljesen jók fiúknak is, én is ilyeneket hordok évek óta. :) Az hogy itt a gyakorin páran azt mondják, hogy nem tetszik nekik, még nem jelenti azt, hogy senkinek sem tetszik. Egy csomó lánynak bejön amúgy, ha feszül rajtunk a farmer, én már sok pozitív véleményt kaptam lányoktól. :) Nekik is bejön, ha látszanak a formák. :)
2016. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Én nőként még nem találkoztam olyan férfival, akinek a csípőjénél szélesebb lett volna az enyém. De sok sikert kívánok nekik, hogy belepasszírozzák magukat a 32-es skinny farmeromba...
2016. jún. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
akkor alapból nem kell paszírozni ha nem szélesebb emg az ember méretéhez megfelelőt kell választani meg ilyen gondot én még ne mttapasztaltam a rugalmasabb féle skinny farmeroknál és nem mellesleg nagyon kényelmesek főle a sok kifelyezetten férfi skinny farmernál ami kemény anyag nem rugalmas felvenni se lehet
2016. jún. 17. 17:42
 15/24 A kérdező kommentje:
sőt ezek legalább nem buggyosak idétlenek a fenekénél mint sok kifejezetten férfi skinny farmerek
2016. jún. 17. 17:44
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem.fogtad fel amit írtam ugye? A férfiaknak szélesebb a csípőjük mint az enyém ezt írtam. S ha nem érezted ki a véleményem akkor elmondom, az aki amelyik pasi képes belepaszírozni magát a 32-es farmeromba (és igen, rohadtul bele kellene passzírozni, mert nem minden női skinny farmer rugalmas), akkor az nem férfi számomra. Undorító ha ilyet látok, basszus mint egy balettáncos.
2016. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
te vagy eltévedve pont hogy a nők csípője a szélesebb a szülés végett
2016. jún. 19. 08:59
 18/24 anonim ***** válasza:
Hát az enyém rohadtul nem szélesebb egy férfiétól sem. És hidd el azoknak a lányoknak, akik 32-es nadrágot hordanak azoknak sem. Láttál te már 32-es női farmert??? Nem csak egyféle női alak létezik!
2016. jún. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
persze de többféle számozási mód is van 2 farmer nem ugyanolyan egészen 32 es meg a férfi meg női számozás máshogy van női 30 as nagyobb általába mint a férfi 30 as de a nőknek hidd el a csipője dereka szélesebb a szülés miatt a férfiaknak meg a válluk szélesebb ha nem hiszed nézzél utána
2016. jún. 19. 16:48
 20/24 anonim ***** válasza:
Egyre nagyobb hülyeségeket írsz...nem minden női alak egyforma. Az én csípőm 80cm, derkam 55cm. A párom átlagos alkat, az ő csípője 88cm... A 32-es farmer xxs-es. A férfi ruhák alapból nagyobbak mint a női ruhák. Pl ott az az eset, amikor a vékony pasi aki s-es férfi ruhákat hord, felvette a duci barátnője xl-es ruháit, azt hitték nevetnek egy jót, hogy milyen bő lesz a srácon, erre pont jó volt rá. Ha megtalálom belinkelem. Mindegy, a lényeg, hogy nem minden nőnek van szülésre alkalmas csípője, ha mindenki szélesebb lenne mint a férfiak, akkor nem gyártanának xxs-es női farmert. Ez a hozzám hasonló sok millió nőnek lett kitalálva, nem pedig azért, hogy férfiak nyomorgassák benne a mogyoróikat. Az a férfi, akire meg egyáltalán rámegy az xxs-es női farmer, az minden csak nem férfi.
2016. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!