Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen paraméterekkel milyen...

Ilyen paraméterekkel milyen fürdőruhát vegyek?

Figyelt kérdés
20 éves,175 cm magas lány vagyok,teltebb alkat,de a lábaim normálisak.Az alhasamon van felesleg és "háthurkáim" vannak.Narancsbőröm hála istennek nincs,viszont csőmelleim vannak (aki nem tudja hogy ez hogy néz ki -> google),szóval háromszög fazonú fürdőruha felső,és egyéb kevés formázást nyújtó darabok kizárva.Nem pasizni megyek a strandra,csak nem szeretnék közízlést sérteni/sértő megjegyzéseket kapni.Szóval mit javasoltok,milyen fazonú fürdőruhát válasszak (képet is kérek ha lehet)?Egyrészesen is gondolkodtam,de nekem az kicsit mamásnak hat + sz**ul is áll.

2016. jún. 14. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Küldj képet :)
2016. jún. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most divat a csík fazonú felső.

Szerintem az jó lenne, mert nem mutat sokat, tart is. Persze olyat kell mindenképpen választani, ami nemcsak egy vékony anyag, hanem szivacsos, vastagabb.

De szerintem lehet más formájú is a felső, akár még háromszög is. De mindenképpen szivacsos. Szerintem mindenféle felső formál, ha nem csak anyag, hanem van szivacsos része.

Szerintem menj be egy üzletbe és különbözőeket próbálj fel, aztán majd meglátod, hogy melyik a legjobb.

Én is így találtam :) És meglepő módon olyan lett jó, amilyet tuti nem választottam volna, szóval én nem gondoltam, hogy pont az fog jól állni.

Alsó olyan legyen, ami nem túl nagy, nem mamás, de azért nem is mutasson sokat. Tehát normál teli bugyi fazon.

Nekem tetszenek az egybe részesek is és visszagondolva gyerekkoromra, kényelmesebb viselet is, mint a bikini. De tényleg sokan mamisnak gondolják, sajnos.

2016. jún. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!