Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az gáz lenne ha nyáron a...

Az gáz lenne ha nyáron a Balatonnál sport úszó-dress-t viselnék nem pedig bikinit?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok 165cm és kb. 55-56 kg. a családom azt mondja ,hogy nyugottan vehetnék föl bikinit mert szép az alakom csak én szerintem egy 3-4 kg-t le lehetne adni magamról.Mi a véleményetek?

2016. jún. 17. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki sem azt fogja nézni, hogy ott egy lány akin van 3 kg felesleg. Ne butáskodj már! Sőt vannak akik több tíz kiló felesleggel is felveszik a bikinit és milyen jól teszik! Azért mennek, hogy jól érezzék magukat és te is azért mész, nehogy már három kiló akadályozzon meg ebben. Szóval a lényeg az, hogy szerintem simán felvehetnéd a bikinit, de azt vedd fel amiben felszabadultabb vagy!
2016. jún. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszed hogy pont nem téged fognak nézni?12 évesen ilyenekkel foglalkozol?Gondolom megártott a reklámok meg a modellek nézegetése.Mivé lett a világ?De kezdj őrült fogyókúrába.Tök jót fog tenni a 12 éves testednek.Mert nyilván mindenki azt fogja bámulni hogy egy 12évesnek milyen teste van és mennyi súlyfelesleg van rajta.Aaahh...mára szerintem elég volt az internetből nekem.
2016. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt viselsz amit akarsz.

Nem 12 éves lányokat szoktak nézni az emberek általában, a korosztályodon kívül senkit nem érdekel az alakod.

Amúgy a súlyod alapján felesleg nincs rajtad. Válassz hobbinak valamilyen mozgásformát és ne nyakald literszámra az üdítőt. Idővel lesz melled, meg csípőd és eltűnik az a pár kiló "fölösleg".

2016. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úszó edzésre járok heti3*1 órát, sportszerűen versenyzek és nem nagyon bírom a cukros italokat (mert anyum nagyon belém nevelte).
2016. jún. 17. 13:30
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes súlyod van, nem értem mi a gondod egyáltalán. Fogynod semmiképp nem kell, nőiesedni még el sem kezdtél, szóval fogyókúráznod nem is szabad. A Balatonnál meg max a pedofilok nézik a 12 éveseket... teljesen mindegy miben leszel.
2016. jún. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!