Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vennétek fel ünneplőnek,...

Mit vennétek fel ünneplőnek, ha pont a vizsga napján menstruálnátok?

Figyelt kérdés

Tampontól nem érzem túl jól magam. Múltkor a minit 1 óra után ki kellett vennem, mert valahogy jobban görcsöltem.


Rövid szoknyát harisnyával és szárnyas betéttel azért furcsa lenne kombinálni.


Hosszú nadrág ilyen melegben öngyilkosság lenne szerintem.


Rövid nadrág meg nem illik szerintem.


Akinek van használható ötlete szóljon.


Előre is köszi a választ.



2016. jún. 18. 12:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Van egy ujjatlan sztreccs fekete ruhám, ami térd fölé ér. Nem félő hogy meglibben, de a bugyi vonala is látszik, szóval ehhez tanga kéne, ami meg tamponnal működne csak.
2016. jún. 18. 12:19
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Normális szoknyát húznék. Vizsgára egyébként sem illik mini, nagyon feszülőben menni.

Egy normális hosszúságú, nem túl szűk szoknyában jól érezném magam. Vagy pl. én ilyenkor olyan szoknyát szeretek hordani, ami egyáltalán nem feszül rám, nem egyenes szabású, hanem harang alakú. Így nem látszik át a fenekemen a bugyi, mert én is betétet szeretek hordani és ahhoz meg nagy bugyi kell.

2016. jún. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De a harang alakút a szél szabadon fújdogálja. Én végig rettegnék, hogy nem csak a bugyim, de a betétem szárnyait is megcsodálhatják a metro mozgólépcsőjén a mögöttem állók.
2016. jún. 18. 12:30
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Hát nekem nem szokta felfújni, csak ha nagy szél van.

De most éppen egyáltalán nem fúj.

2016. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
Én sose mennék utcára betéttel, még nadrágban sem, mert egyrészt sok vér esetén szagos, másrészt melegben még szagosabb, aztán kényelmetlen, elcsúszkál, melléfolyhat, zöröghet... szóval marad a tampon ha emberek közt vagyok. Az meg hogy jobban görcsöltél egyszer nem a tampontól volt az egész biztos.
2016. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A szoknya alá vegyél fel egy kis nadrágot,ha fellebben a szoknya a szélben akkor csak a kisnadrág látszik.
2016. jún. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Vegyél fel plusz egy bugyit. De szvsz én nem tudok elképzelni olyan szitut hogy kilógjon a bugyim a szoknya alól, pláne az a rész ami a lábam közt van.
2016. jún. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%

Hát én még olyanról nem hallottam, hogy tampontól görcsölne valaki.

Igazából minden lehetőséget felsoroltál és kizártál valamilyen okból. Most vagy szuicid hajlamú leszel és bizony hosszú nadrágot veszel fel, vagy marad a szoknya tamponnal.

Én egyébként sose használok szárnyasbetétet, pont azért amiket felsorolt az egyik válaszoló. Tampon+ tisztasági és franciabugyi volt rajtam szoknyával mikor vizsgáztam. Nem történt gond.

2016. jún. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nyugodtan vegyél fel nem túl mini szoknyát :)

Én utálok szoknyát hordani, feszengek benne, és úgy jött ki hogy egész évben a ballagáson, a banketten és az évzárón vettem fel, ugyanazon a héten és végig megvolt. kibírható :) Vegyél hozzá fehér bugyit aztán ha véletlenül látszana is nem virít semmi... De mért is látszana?:)

2016. jún. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, mibden lehetőséggel van valami bajom, ezért is írtam ki a kérdést, hogy megtudjam mások hogyan oldják meg. Nyilván valamelyik verziót muszáj lesz bevetni, még ha nem is rajongok érte.

A tampon felé hajlok leginkább, de megpróbálok felkészülni mindenre.

2016. jún. 20. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!