Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Ti a farmert, nadrágot...

Fiúk! Ti a farmert, nadrágot milyen hosszúságúra szoktátok elvágatni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nem vagyok alacsony, de szinte minden új nadrágomból kell valamennyit elvágatni.

Van erre valami általános szabály, hogy egy nadrágbak milyen hosszúnak kell lenni, vagy mennyire kell "gyűrődnie", stb?

Esetleg a testmagassághoz képest van valami általános szabály a nadrághosszra vonatkozóan?


Azt tudom, hogy öltönynadrágnál az a szabály, hogy cipő nélkül felvéve a nadrágot, pont a földig kell érnie.

De farmernél? Annak azért jóval merevebb az anyaga, illetve szűkebb is fazon.



2016. jún. 18. 16:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Néha az az érzésem, hogy minden nadrágot 2 méteres emberekre gyártanak.
2016. jún. 18. 16:59
 2/12 anonim ***** válasza:

Hzd fel a nadragot es ulj le benne ugy h a cipod is rajtad van. Ha kb a cipo szara felett van egy kevessel, akkor nagyjabol jo. Ha a bojad felett van akkor nyilvan kicsi. Alacsonszaru cipovel probald.

Es gondolj bele, ha egy 2 meteres emberre kicsi a nadrag mi tud tenni? Havkire nagy, csak levagja v felturi. Joval egyszerubb :)

Remelem segitettem!

2016. jún. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bojad=bokad
2016. jún. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szerintem az úgy hosszú, nem?

Szerintem az az optimális, ha felhúz, leül és a boka fölött van a nadrág vége.

De köszi a véleményt, ment a zöld!

2016. jún. 18. 18:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy ha ülsz is takarja a bokád... akkor jó.
2016. jún. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Olyan helyen vásárolj ahol.van több hossz. Pl.retro jeans, levi's.
2016. jún. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 opened paradise ***** válasza:
Annak is kell a sarkadnál a földig érnie. A farmer később össze is mehet.
2016. jún. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

farmerből pontos hosszt vásárolok akkor nem kell felvarratni pl 32/32.

az öltöny nadrágot pedig viszem a szabóhoz a cipővel együtt és ahhoz igazítja a szárát.

2016. jún. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
6: Nagyon nehéz jó farmert találni, ami fazonra, színre, koptatásra, stb minden jó, általában Hugo Boss, Disel és Tommy Hilfiger farmereket szoktam venni és ezekből általában mindig 34-es hosszal találok csak, így mindig vágatni kell.
2016. jún. 19. 08:27
 10/12 A kérdező kommentje:

7: Első mosásnál mehet össze, nyilván a hossz beállítást mindig mosás után szoktam csinálni.

Utána jellemzően nyúlni szokott a farmer, tehát némi viselés után 1 cm-el hosszabbodni szokott.

2016. jún. 19. 08:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!