Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak, hogy tetszik ez a...

Férfiak, hogy tetszik ez a szerelés egy huszonegynéhány éves lányon?

Figyelt kérdés

Nadrágnak ez

[link]

vagy ez

[link]

időjárástól függően.

Lábbelinek ez [link]

vagy ha hidegebb van ez. [link]

Felsőnek ez.

[link]

A tetejébe pulóver, ilyen.

[link]


2016. jún. 19. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Farmer-póló-sportcipő? Átlagos, miért?

Nincs pasi, aki akár csak a képek után kiválasztja , hogy melyiket látta. Kisugárzásra mennek, nem tornacipőmárkára.

2016. jún. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Itt a ruhák szabásán, fazonján, állapotán van a hangsúly, hogy milyen színűeket linkeltem, nem releváns.

Hozzá a haj kiengedve vagy befonva.

Ékszerek, kiegészítők, nuku. Se napszemüveg, se sál, semmi, kivéve öv a nadrágban.

2016. jún. 19. 21:25
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Minden második lány így öltözködik...semmi meglepő.
2016. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom nekem ezek a nagyon rövid nadrágok nagyon visszatetszőek. Jó, oké, hogy ha jó alakod van, akkor hordd, meg oké, meleg van, de most akkor is, fél popsi kint van belőle. Ezerszer jobb egy az első farmer, ha jó az alakod, akkor is mindenki észre veszi, hogy jó az alakod. Vagy ha nagyon meleg van, egy csini lenge szoknya, vagy egy nyári ruha szerintem sokkal jobb, mint ez a nadrág, ami a második képen van. A többi teljesen jó. 22/f
2016. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenkin ilyen van. Az a rovid nadrag pesig ribizlis
2016. jún. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor mondom egyenesebben: teljesen mindegy nekik mi van rajtad. Teljesen mindegy! Akármelyik itteni pasi, aki ezt vagy azt kritizálja, elfogadna benne, ha hajlandó lennél kezdeni vele. Ennyi. A ruhának egyetlen tulajdonsága sem érdekli őket. A tested igen, a ruha nem.
2016. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6os. Húha. Erre csak azt tudom mondani. Nyilván nem a ruha teszi az embert, de azért nagyon nem mindegy, hogy valaki úgy öltözik, mint egy normális lány, vagy úgy, mint egy útszéli lotyó. Ezen ruhák egyike se ilyen kategória, de azért na. :D Ilyeneket ne. 22/F
2016. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igenis számít a ruha, ugyanis jó pár dolgot elmond az emberről. A belinkelt cuccok végtelenül átlagosak, semmilyenek, tinilányosak, unalmasak. Nekem nem tetszik, a nőket szeretem, akik nőiesek, többnyire szoknyákban járnak és női cipőkben. Pl bakancsból is vannak nőies fajták... de a képen nem olyan van.
2016. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A leg leg leg leg rovidebb nadrag ☺☺☺

Vagy nem is kell

Bikini a nyero

2016. jún. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6-os nagyon okosnak hitte magát... nem tudom hogy ki adta neki ezt a tippet de eléggé félreinformálta:)

A nadrágokkal még szerintem nincs baj, habár a második már elég hát rövidke de hát 40 fokban:)

Viszont az a bakancs borzalmas, mintha egy férfi lábáról cibálták volna le, és a férfiak közül is a szakadtabbról.

Mellesleg rákeresve a férfi bakancsra egyből bedobta, szóval... Hát nem nőies.

[link]


A póló meg a felső még csak csak elmegy, habár pólóból van olyan is ami nem 1-2 mérettel nagyobb és az nem is állna rajta ilyen össze vissza.


Igen annyit még szögezzünk le hogy egy alapból szép lányon nem ront semmi annyit hogy ne legyen szép VISZONT egy átlagos lányon egy szép összeállítás mindenféle 10 centis lyuk meg férfi cipő nélkül tud dobni nem is 1-2 pontot:)

2016. jún. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!