Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiu, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiki11 kérdése:

Tetszik egy fiu, mit tegyek? En 15 lany o 16 fiu. Jarunk valami kepzesre es mar reg ismerjuk egymast. NEM VAGYUNK EGY VAROSBOL.

Figyelt kérdés
van tobb hetvege es most is volt gey es kozeledett felem es penteken-szomabton el sem engedte a kezemet. *.* De vasarnap szinte felemse jott. Majd en odamentem es megkerdeztem tolle finoman ha minden rendbe van es mondta hogy igen, es majd kerdezte hogy most mi jarunk es azt mondta hogy nm tudom :( Rairtam fb es cak harom mondtatot beszeltunk>.< mit csinaljak?? !9 nap mulva talakozunk ujra :D

2014. márc. 17. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt hitte jó parti leszel, de rájött hogy nem.
2014. márc. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:( hat nem tudom.
2014. márc. 17. 15:30
 3/5 anonim ***** válasza:
"es majd kerdezte hogy most mi jarunk es azt mondta hogy nm tudom " mivan?
2014. márc. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen :|
2014. márc. 17. 15:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló nem a helyzetre mondta, hogy mi van, hanem hogy: "kerdeztE hogy most mi jarunk es azt mondtA hogy..." Szerintem ettől függetlenül érthető, és én egyébként az első válaszolóval értek egyet :/ Sajnálom. Szerintem, ha tényleg az van, kicsit bunkó a fiú... Hagyjad, a kellesz neki, csak rádír :)Egyébként gyakorold egy kicsit a helyesírást ;) (ez nem rosszindulat)
2014. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!