Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen sportcipőt érdemes...

Milyen sportcipőt érdemes venni? Napi használatra, Vans/Tisza stílusút.

Figyelt kérdés
Decemberben vettem egy Tiszát, nagyot csalódtam benne, retteneten elkopott már a talpa, ez nyilván nem is lesz javítható. Komolyan az 1500 ftos kínaim jobban bírta. Jó persze még használható lesz, bár most van valami gubanc a talpbetéttel is, remélem ezt még orvosolni tudják ha visszaviszem (kiszakadt belőle egy darab, nyilván nem én voltam szándékosan, de félek, ezt mondják majd). Összességében úgy érzem nem ért meg 30k-t ez a cipő, így valamivel olcsóbbat szeretnék, vagy tényleg tartósat :) Mit gondoltok, milyet kéne vennem? Nem strapálom agyon, csak viszonylag sokat gyalogolok, de ennyi.
2016. jún. 21. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Vans ISO 1.5 tetszik most.
2016. jún. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nike janoski
2016. júl. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem meg a budmil cipőm ment tönkre, kilyukadt a talpa de frankón. Napi használatban volt, rövidebb távokra, de mikor 18 km-t gyalogoltam vele egyszuszra, ezt már nem bírta.
2017. jan. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!