Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csúnyának érzem magam itthon....

Csúnyának érzem magam itthon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Falun élünk. Can házimunka, kerti munka is bőven. Sokszor izzadok, csorog rólam, borzos vagyok. És ezért olyan hanyagoltnak érzem magam. Nincs is időm rendbe tenni magam szinte. De ilyenkor rossz tükörbe is nézni. A ruháim a nap végére tiszta koszosak lesznek, ugye napközben nem cserélem le, mert ugyis piszkos lesz. Zuhanyozni nem minden nap tudok, mert fával kell tüzet rakni hogy meleg víz legyen. Mit tehetnék, hogy jol érezzem magam?
2016. jún. 22. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Ez ellen csak azt teheted, hogy sűrűbben átöltözöl és letusolsz.


...vagy nem végzel házimunkát.


...vagy városba költöztök.


Nem gáz az, ha piszkos vagy, sőt, én még meg is becsülném hogy sokat dolgozol. Az nagyobb probléma, hogy nem fürdesz rendszeresen.


23F

2016. jún. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Régen se volt zuhanyzó, mégis minden nap megmosakaodtak az emberek. Engedj lavórba vizet (előtte akár gázon meg is melegítheted) és mosakodj meg jó alaposan. Feltételezem, hogy nő vagy. Ne haragudj, de ha erre neked nincs igényed,az nagyon gáz.
2016. jún. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lavórban minden nap mosakszom, de nekem az nem ér fel egy zuhanyzással. Persze nem vagyok koszos, de nem vagyok friss sem, hajat sem tudok mindig mosni, van hogy egy héten csak egyszer.
2016. jún. 23. 15:17
 4/6 anonim válasza:
Zuhanyozni nem tudsz minden nap, mert fával kell tüzet rakni, hogy meleg víz legyen, de internet van (és valamilyen eszköz is, hogy használni tudd)? Hmm. Felettébb érdekes.
2016. júl. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fatüzelésű kazánunk van. Azt kell beüzemelni, ha melegvizet akarunk. Folyton nincs meleg víz. De egyébként bem vagyunk csórók, nem erre utaltam.
2016. júl. 1. 23:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Hajadra kipróbálhatnál fonatokat. Youtubon van fent ezer féle. Tudom ez nem oldja meg a zuhany problémát, de legalább 1 fokkal jobban éreznéd magad.
2016. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!