Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Eladható új vagy 1szer használ...

Eladható új vagy 1szer használt bugyi?

Figyelt kérdés
(kicsi rám, és azért adnám el)
2016. jún. 24. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
új eladható. de most komolyan használtat te megvennél?
2016. jún. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 opened paradise ***** válasza:

A használt még jobban is,ha nem mosod ki.

10-ért simán megveszik.

2016. jún. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Új biztos, mert a boltokban is ilyeneket árulnak.
2016. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor sem vennék magánembertől bugyit, ha éheznem kellene, hogy kifizessem a bolti árakat. Mindennek van határa, a használt ruháknak pont a bugyinál.
2016. jún. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Normális ember fehérneműt csak boltból vesz újonnan. Hiába van újnak feltüntetve egy hirdető oldalon, attól még lehet használta az illető. Én szinte csak turkálóból öltözök, de azért ahhoz nincs gusztusom hogy onnét vegyek bugyit. A franc se tudja milyen emberek, milyen kézzel fogdosták azt össze.

Inkább próbáld meg ingyen elpasszolni valami ismerősnek, ha tényleg nem volt használva.

2016. jún. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most akkor végül is nem tudod, hogy felpróbáltad-e vagy sem? (új/használt)
2016. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem vennék használtan bugyit, viszont: sokat vaterázom, eladok-veszek, és látom, amit látok. Simán eladható, ha meg ráadásul márkás is, akkor 100%. Intimissimi, Triumph, ezek nagyon mennek. Na meg turkálóban is nagyon sokan megveszik. Én nem nézek le senkit emiatt, mindenkinek a saját dolga.
2016. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ruhát simán veszek használtan,de fehérneműt nem. Kizárt hogy más használt alsóját felvegyem.
2016. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindig eladom férfiaknak, ha rossz méretet veszek :)
2022. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!