Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha jófogáson használt női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jófogáson használt női bugyi hirdetést adnék fel, lenne rá kereslet?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 10. 12:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Milyen bugyik pontosan?
2016. ápr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hagynám, hogy a vevő válasszon fazont, meg megmondhatja, mennyi ideig hordjam, stb.
2016. ápr. 10. 12:05
 3/14 anonim ***** válasza:
xDD pff köpni nyelni nem tudok xD lenne kereslet bár én férfi vagyok még szűz és elég kanos is vagyok néha néha de nem vennék használt bugyit xD max akkor ha téged is megkaplak mellé :D
2016. ápr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Erről a kérdésről ez jutott eszembe

[link]

2016. ápr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Itt is lenne ;)

De nem csak bugyi, hanem zokni harisnyastb...

Én csak akkornlennek oylenee vevo ha elotte képeken azert látom az illetőt.

De nekem igy is necces...kitudja lehet nem is a sajatjat adja fel.

Azonmban lehet benne ráció sztem.

Halottam mar 3000ért elmenbi egy bugyit.

Sőt...volt aki ugy árulta h belemasztizik a bugyijaba es ugy adja fel nedvesen. 10 ezerert...

2016. ápr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
próbáld ki és megtudod:)
2016. ápr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem lenne rá kereslet, csak azt találd ki, milyen névvel adod fel a csomagot, mert szerintem nagy szégyenérzeted lenne, ha feltennének valamilyen lejárató oldalra a saját neveddel, FB profilképeddel, FB profiloddal... Pl. "Nézzétek, itt van ez a r*b*nc Kiss Veronika, aki a nedves bugyiját árulja." Minden szomszédod, ismerősöd, rokonaid tudnának róla...


Az gáz lenne. Ja és hasonló témakörben keress termékeket, hogy az árat megfelelően be tudd lőni. Fiatal vagy?

2016. ápr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mégsem fogok ilyen hirdetést feladni.
2016. ápr. 10. 13:15
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért? Engem érdekelt volna
2016. ápr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azért nem, mert nem akarom hogy a nevem vagy címem kiderüljön, márpedig postai úton kiderülne. Személyesen meg túl fura lenne látni, ahogy az idegen férfinek átadom a hordott bugyim. :(
2016. ápr. 10. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!