Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szegeden hol tudok molett...

Secret. kérdése:

Szegeden hol tudok molett ruhakat venni? Esetleg egyberucit, nem horror aron? (94 kg vagyok, magamnak szeretnek venni jo rucikat. )

Figyelt kérdés

2016. jún. 26. 15:07
 1/4 A kérdező kommentje:

De konnyu ezt mondani, es szinte sejtettem, hogy lesz hasonlo valasz.

Le allt a pajzsmirigyem, 120 voltam, ennel lejebb nem tudok menni.


Kerdest tettem fel, es nem kerdest szerettem volna kapni..de kössz' :)

2016. jún. 26. 16:03
 2/4 anonim válasza:
100%
Én is pajzsmirigyes vagyok sajnos.. Mikor meg nem tudtam hogy mi is a problemam, akkor meghiztam nagyon 84 kg voltam mikor megtudtam h ez az akkor eszbe kaptam h odakell figyelnem sportolnom kellene. Azota vagyok 56 kg :) es tartom is ezt a sulyt :) de egyebkent a kerdesedre a valasz: arkad a piano cukraszda mellett van egy ilyen bolt :) meg a napfenyparkba is :) csak a nevuket nem tudom :)
2016. jún. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
mi van itt az emberekkel? feltett egy kérdést, próbáljatok meg arra válaszolni, ha nem megy, akkor meg görgessetek tovább....
2016. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintetek engem nem visel meg??? Nincs nullán az önbizalmam???

Hiába eszem egészségesen, és helyesen, heti 3-4 nap edzéssel, mégsem megy lejjebb, ha a fejem tetejére állok sem. Biztosan vannak olyanok, akik szerencsések és sikerült nekik leadni.

Nem vagyok löttyedt, ebben segít a sport és helyes táplálkozás...másban nem

Attól, hogy úgymond lealáztok sem fog változni, mert ez mar kb 1,5 így van.

Örüljetek, hogy nem vagytok ilyen helyzetben.. máskülönben meg egy rohadt kérdést tettem fel, és nem azt kértem, hogy b*szogassatok.

Köszönöm az előttem kettő hozzászólást.. a többieknek meg sajnálom, hogy kicsi a kerítés.... :)

2016. jún. 29. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!