Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen márkájú az a farmer,...

Milyen márkájú az a farmer, és hol lehet kapni, ami csőnadrág, fekete és a hátsó zsebére a "REALIZE" felirat van írva?

Figyelt kérdés
Ellenőriztem, és nincs olyan márkájú farmer, hogy realize, szóval továbbra is keresem a választ a kérdésre.

2016. jún. 27. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Megnéztem És van realize márkájú farmer. 😂
2016. jún. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kínaiban vettem ilyen farmert.
2016. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem mondani, hogy férfit keresek, és nőit én is találtam, de hát az érthetően nem megfelelő.


Benézek akkor már a kínaiba. :D

2016. jún. 27. 21:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van Realize skinny csőfarmerom több is. :) Mind kínaikból van. Van amúgy női csőfarmerom is, és szinte jobban állnak mint a férfi gatyák, mert sokkal passzosabbak, meg jobb a szabásuk. Meg főleg hogy jó rugalmas, sztreccses anyagúak a női farmerok, ezáltal kényelmesebbek is. :)

Én hordom őket, szerintem simán bevállalható, nincs azzal baj, hogy ha nem lányos meg virágmintás, stb, hanem egyszerű feszes skinny női csőfarmer. :)

2016. jún. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, férfi szóval tuti találsz a kínaiban. Én Szolnokon vettem mondjuk.
2016. jún. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Kínai de üti simán a Nyugati márkák minőségét és szintjét.
2016. jún. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na volt a kínaiban?
2016. júl. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!