Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok fiúk ti hogy veszitek...

Lányok fiúk ti hogy veszitek le magatokról a nagyon szűk feszülős csőnadrágot? 18/f

Figyelt kérdés
Nekem mindig csak úgy jön le hogyha ki fordítva húzom le és alul jön ki a lábam és mindig vissza kell fordítani de így nem jó.

2016. márc. 6. 11:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Simán leveszem. Nyúlik. Nem lehet, hogy eggyel nagyobbat kellett volna venned?
2016. márc. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy járok mindig :D

Még azt próbáld meg, hogy ülve próbálod levenni, úgy talán sikerül.

2016. márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Sunshinedoll ***** válasza:
Egyetlen egy szűk gatyámnak nem elég rugalmas az alja, hogy kifordítva kelljen levennem, a többinél bokánál megfogom, lehúzom a sarkamról, utána lábfejemről és kibújok belőle.
2016. márc. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
Amikor leveszem nekem is kifordítva jön le. De próbáld meg azt, hogy a végét fogod meg (a bokádnál)és úgy húzod le😊
2016. márc. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Hát ez az egy előnye van az egyenes/bootcut fazonoknak, hogy magától lejön :).
2016. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Eloszor a bokareszt huzom le aztan vadli comb es elorol az egeszet..
2016. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

1. Az alját fogod, és úgy húzod.

2. Belekapaszkodsz a csípőjébe, és gyűröd lefelé, majd amikor az aljához értél, lehúzod az egészet egyben.


Annyira nem bonyolult.

2016. márc. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

én úgy szoktam hogy a combomról még lemegy, aztán már rátudok lépni a tetejére vagyis érted arra a részre ami a csípőnél van, na igen aztán így rugdalva kilépegetek belőle. de amúgy van olyan skinnym amit lazán lehúzok, de amit így szenvedősebben veszek le az néz ki rajtam a legjobban :D amúgy én felvenni is ugrálva szoktam, de ettől függetlenül én imádom, tudom hogy hülyeség de ez van, ha egyszer elkezded hordani őket utána már nehéz lesz más szabásút fel venni, meg az egy fokkal bővebb nadrágom ami elméletileg slim, szóval vékonyított az is, ha azt veszem fel már akkor olyan érzésem van mintha valami trapéz nadrág lenne rajtam. tesi óra előtt egy kicsit vicces levenni egy skinnyt, de hát ez van én nem zavartatom magam.

amúgy hordd azt ami tetszik neked, de a skinny az ilyen hogy így fordítgatni kell, de amúgy szerintem ez a művelet nem több egy fél percnél

2016. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Ez a nadrágtól függ. Van több farmerom is , ami a bokámon is feszülős, gondolom ezekre gondoltál. :)


Amelyiknek kevésbé nyúlós az anyaga, azt én is alig bírom lecibálni magamról, nekem is kifordítva jön csak le, de így is kell hozzá egy perc, mire le tudom fejteni a sarkamnál. :)


Van egy másik, szintén kevésbé nyúlós, de annak cipzáros az alja, hasonlóan a futónadrágokhoz, csak ezen rövidebb a cipzár. Ezt kicipzározva aránylag könnyen lejön.


És van olyanom is ami nagyon jó sztreccses anyagú, jól nyúlik, szinte mint egy jeggings, azt aránylag könnyen le tudom venni, nem kell közben kifordítani. :)


Ilyen super-skinny sztreccsfarmerből van pár női farmerom is, azok is aránylag könnyebben levehetőek, mert nyúlósabbak mint a fiú farmerok. :)


F

2016. márc. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
26%
legyel mar ferfi...mire jo a feszulos gatya?
2016. márc. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!