Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olyanoktól kérdezném akik 30...

Olyanoktól kérdezném akik 30 vagy még több kilót fogytak. Mennyibe fájt a teljes ruhatár csere a cél elérése után fehérneműtől kezdve a rendes ruhákig?

Figyelt kérdés

Ti ezt hogyan csináltátok?


Átmeneti ruhának, fogyás közben elég 2 nadrágot venni és azokat addig használni akár övvel is, ameddig csak lehet? Felsőket pedig a végleges forma elérése után vennék. Ez így jó szerintetek? Pénzpocsékolásnak tartanám, ha minden 10 leadott kiló után új ruhatárat cserélnék, és nem is bírnám anyagilag.

Nadrágokból nem érdemes bevetetnem, mert úgyis szétkopnak a belső combjaim összeérése miatt, szóval ez nem játszik nálam.



2016. jún. 30. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Turizok, igy anyagilag nem volt megterhelo. Szukseg volt koztes meretre, nadragbol es melltartobol.
2016. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel szeretem a lezser ruhákat és tunikakat így mondjuk 10-15kilos súly ingadozás után nem kell ruha vagy ruhatár csere.
2016. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 20 kg-ot fogytam kb 15 kg után vettem nadrágokat pólóból pedig ugyanazokat hordom. Átmeneti időben tényleg jó megoldás a turi én is vásárolok ott és vannak nagyon jó cuccok,és így anyagilag nem olyan megterhelő.
2016. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat , jókat írtatok:)
2016. júl. 1. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!