Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Suli kezdés előtti ruhatár...

Suli kezdés előtti ruhatár csere, ötletek? Premiere outlete vélemények?

Figyelt kérdés
Most megyek kilencedikbe és szeretnék márkásabb,menőbb üzletekben vásárolni van rá kb. 80-75 ezrem,de ezt csak ha muszáj akkor költeném el.Eddig mindig csak takkoban vásároltam és már unom.Hova érné el menni jobban,az Aréna Plázába vagy a Premiere Outletbe(Úgy értve melyik olcsóbb,divatosabb?Azt mondják a premiere outletben csak tavalyi cuccok vannak:S),és miylen ruhadarabok elengedhetetlenek?173 cm és 55 kg vagyok,szóval mondjuk vékony,a lábam az nagyon vékony.Mit ajánlotok?
2011. aug. 27. 21:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Láttam Premiere Ouletben nincs deichman se,tally,h&m se://
2011. aug. 27. 21:52
 2/9 anonim ***** válasza:
Arena plaza a legdrágább. Én a premier outletbe szoktam vásárolni, ot ha szerencséd van kifogod olcsón a jó cuccokat. A retro,woodoo és a levis a kedvencem. De szét szoktam nézni a többiben is. És ezek divatosak. 17F
2011. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Menj az Arénába, ott a legnagyobb a választék.

Egyszerűen járd körbe az egészet, keress leárazásokat, menj be sok üzletbe, és ami igazán tetszik azt vedd meg. Nem nagy dolog. Bár ahogy kivettem abból, amit írtál, te ezzel együtt menőbben is akarsz öltözködni. Akkor viszont kifejezetten a Retróba, meg ezekbe menj, azok most menők, meg vegyél ilyen gumiórát, egyszerűen lesd el a többi nagymenőtől...

Ja, és szerintem tök fölösleges lecserélni a ruháidat, egyszerűen csak selejtezz, én is azt tettem. Selejteztem a kiegészítőim és a ruháim között is, és ami nem kellett, azt odaadtam egy hátrányosabb helyzetű barátnőmnek. És csak vegyél a többihez új ruhákat, fölösleges az összes pénzt elkölteni, csak azt vedd meg, ami tetszik, és kész.

bocsi, ha hülyén fogalmaztam, vagy valami

15/L :D

2011. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de melyik helyen jövök ki jobban pénzügyileg,ahol legalább olyan márkák vannak,mint tally,c&a,retro??:D
2011. aug. 27. 22:08
 5/9 anonim ***** válasza:
outletbe
2011. aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
am már van suli táskám,converse
2011. aug. 27. 22:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha konzerv táskád van akkor már cikizni nem fognak. ;)
2011. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát nem tudom hogy vagy vele de nem fognak menőnek tartani mert retro farmerod van például és nem kínai. Nem a ruhák szabják meg hogy mennyire leszel jó fej egy új közösségben.
2011. aug. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%

degáz...utálom az ilyen gondolkodású embereket...és már ennyi idősen, jó úton haladsz a (inkább nem mondom)

Ennyi pénzt SOKKAL értelmesebb/értékesebb dolgokra is lehet(ne) fordítani, még ha otthon nagyon sok is van, akkor se kell el ur ni feleslegesen.

amúgy a drasztikus változtatások nem sok jót eredményeznek

2011. aug. 28. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!