Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, nektek melyik típusú...

Fiúk, nektek melyik típusú melltartó tetszik jobban egy kismellű lányon?

Figyelt kérdés

átlagos/vékonyabb alkat vagyok, a melleim elég kicsik, de szép a formájuk és nem lógnak. sokáig szivacsos melltartókat hordtam én is, mint a nők 90%-a, ettől arányosabbnak tűnt a mellem, de már eléggé meguntam a push-up melltartókat.

mostanában jöttek divatba a szivacs nélküli, vékony anyagú melltartók. nekem nagyon tetszenek és 100x kényelmesebbek is, főleg ebben a melegben, de ezekben ugye sokkal kisebb a mellem.

kíváncsi vagyok, hogy szerintetek ilyen adottságokhoz melyik fazon passzol jobban? melyiket látjátok szívesebben egy kismellű lányon? ne a színt meg a mintát meg a csajt nézzétek, csak a melltartó fazonját!


1. push-up

[link]

[link]


2. vékony

[link]

[link]


szóval hogy ez a 2. nem előnytelen kis mellen? vagy szexi? én a push-upot nem tartom csalásnak, mert nem nagyon szivacsosakat hordok, inkább csak egy kis esztétikai rásegítés, mint pl. a smink.


nem kérek privátokat, nem ismerkedem és nem küldök képet. a kérdést csak azért írtam ebbe a kategóriába, mert ezt olvassák a legtöbben.



2016. jún. 30. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Az elsőkre kattintva azt mondtam volna hogy az, de aztán megláttam a negyedik linket és azt azt Istenem AZT! Bármilyen mellen jól állna ;)
2016. jún. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
85%

2.


Lehet, hogy a push up kicsit "dob" rajta de en mondjuk szeretem az igazan kis melleket szoval a 2. jobban tetszik.


26F

2016. jún. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
45%

"csak egy kis esztétikai rásegítés, mint pl. a smink." A smink is hatalmas hülyeség, nagyon nem birom a lányokon, annyival szebbek a termeszetes lányok.


Am édes mindegy egy fiúnak milyen melltartó ban rajtad, neked legyen kényelmes szerintem. De ha nagyon muszaj választani olyat vegyél aminek nincs fém kerete alul, az baromi idegesítő dolog

2016. jún. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
az tetszik jobban, amelyik kevesebbet takar, vagy jobban áttetsző
2016. jún. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%

A harmadik opció.

Kis mellet nem kell tartani, a melltartó felesleges.

Vállald fel, amilyen vagy és kész!

2016. jún. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Pl. [link]
2016. jún. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

Ha valamilyen esemény miatt dobni szeretnél a megjelenéseden, akkor push-up. Hétköznapokra a sima.

A #6-os által linkelt melltartó nagyon bejön, a lány meg gyönyörű! Van még róla képed?

2016. jún. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#7 Kimmy Granger a neve. :-)
2016. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
2.
2016. jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 zóna_pocok ***** válasza:
100%
A 4. nem jon be, az elso ketto meg ugye pushup. A 3. nem rossz, es amit Jesse kollega linkelt az is yo.
2016. jún. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!