Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért szeretnek egyes férfiak,...

Miért szeretnek egyes férfiak, fiúk nyáron olyan rövidnadrágban járni, amely vastag, nem szellőző, durva farmeranyagból van?

Figyelt kérdés
Nem jobb lenne vékony lenvászonban járni? Tundrabugyi nyáron?

2016. júl. 3. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Add meg a címed, küldök pár százas zsepit, hogy ki tudd bőgni magad.
2016. júl. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 $$$$$ ***** válasza:
100%

Hát én meg leginkább vastag protektoros bőrnadrágba szeretek járni mivel motorozok :D .

Na de viccet félretéve èn is rövid farmerbe járok mert az tetszik és azért nem meleg anyira hogy zavarjon. Valamint haverom mindig hosszú farmerben van meg pólóba plusz farmer mellény . Még 40 fokban is. Mert az tetszik neki. Tehát ez a stíluson mullik . Én pl : sose mennék " lenvászon " nadrágba utcára mert nekem az nem tetszik. Van 4 rövid farmerom és amikor az egyik ki van mpsva megyek egy másikba ... :)

2016. júl. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
te fiú vagy lány vagy?
2016. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert ilyet lehet kapni. Én szívesebben járnék valami vékonyabb anyagú gatyában, bár a len nem jön be. Akárhol megnézem a férfi rövidnadrág kínálatot a boltban, vagy kemény, vastag az anyag vagy műszálas hatású. Nyári vászonanyagú, vékonyabb pamut férfi nadrág nincs. Vagy öregapám lobogó drapp halásznadrágja van vagy vastag farmer, melegítő BROOKLYN/NEW YORK felirattal, ennyi.
2016. júl. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 opened paradise ***** válasza:

Ha nem hordasz olyat,honnét tudod,hogy milyen?

Én farmert hordok és nem vastag,nem meleg.

A színe,a fazonja és mert az tetszik.

2016. júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se annyira meleg, de a lenvászon tényleg szellősebb. 30N
2016. júl. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

van aki elvágja a rendes farmerját az biztos nagyon vastag meleg,

de vannak farmer hatású rövidek ezek jóval vékonyabbak.

2016. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ember! Ennyi erovel szoknyaban is jarhatnank mert abban meg jobban szellozik a szerszam! :D De a ruhaban az is fontos hogy valahogy kinezz benne! Amugy evekig hosszu feketefarmerban es acelbetkos bakancsba is jartam meg 35Celsiusban is mikor fiatal voltam! :D A ferfiak nem nyafognak annyit hogy kenyelmetlen a ruha ,mint egyes nok! ;)
2016. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!