Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok Debrecen belvárosá...

Hol találok Debrecen belvárosában jó turkálót?

Figyelt kérdés
Hamarosan Debrecenbe készülünk városnézésre. Érdekelne a városközpontban találok-e valamerre jó turkálót. Brigi
2010. ápr. 14. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Az Angol turikba jó dolgok vannak. :)
2010. ápr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Milyen stílusú ruhákat hordasz?? Én 21 éves vagyok és már találtam 36-os méretű ruhát is. A belvárosban inkább darabáras turik vannak. A Széchényi utcán van kettő és a Kossuth utcán is. (az egyik az udvarban van, a Színházzal szemben) A másikat én is véletlenül vettem észre. Nagyon figyelni kell a kirakatot. Ez a Kossuth utca elején van, közel a Rossmanhoz.

Sokan dicsérik még a Csapó utcán a nagy turit, majdnem a sarkon. Itt táska és egy csomó minden van. Azt hiszem. Ez nagyobb az előzőektől.

2010. ápr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a naptól is függ. Hétfőn a Piac utcán a Centrum (ma Alexandra könyvesbolt) mellett, a Széchenyi utcán a Buszvégnél, valamint a Csapó utcán, a Vár utcával szembeni turikban, A Múzeum utcán, esetleg a Tesco mellett a Pesti utcai turikban vannak új dolgok. Szerdán a Domus mögött jön új áru, pénteken a Galamb utcán, (ez kicsit kiesik a központtól,de jól lehet parkolni). Vannak még játékturik is,ha érdekel, szólj,és azokat is megírom. Cipő Csóra, Csapő utca és a Bartók Bélán a Kenézyvel szemben.
2010. ápr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó az engem is érdekelne, hogy az Alexandránál milyen stílusú ruhák vannak és mennyiért. Atmosphere kardigán, felsők érdekelnének. Az egy kicsi bolt nem???
2010. ápr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az igaz,hogy kicsi,de sztem az egyik legjobb. Minden hónap első hétfőjén teljes árukészlet-csere van,akkor nagyon jó cuccokat lehet kifogni, és árban is elég jó. A többi darabárasnál sztem jobbak az árak is. Sok jó márkás cucc szokott lenni, már vettem nem egyszer címkés darabokat is.
2010. ápr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És ha most mennék találnék valamit még? Tényleg csak hó elején van árucsere??
2010. ápr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem csak hó elején,csak akkor a teljes árukészletet lecserélik. Mint írtam, minden hétfőn tesznek ki egy csomó új árut, mehetsz nyugodtan,mert többször láttam, hogy ahogy fogy, hét közben is tesznek ki. Csak hivatalosan hétfőn.Ja és szezonváltáskor féláraznak is.(Most volt épp március végén)
2010. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, sikerült benézni valamelyik turiba. Várjuk a tapasztalataidat.
2010. ápr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!