Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a Swiss Military...

Mit gondoltok a Swiss Military óra márkáról?

Figyelt kérdés

Pár hónapja már gondolkodtam rajta, hogy leváltom az első karórámat, és egy "komolyabb" darabot veszek.

Ráakadtam egy bezárni készülő boltra, ahol remek áron árulták az ékszereket és az órákat. Mivel előtte ovlastam pár dolgot a Swiss Militaryról, meg bele-belebotlottam, ezért egy [link] meleltt döntöttem. Viszont elég megosztóak a vélemények az interneten. Az én álláspontom szeirnt az óra anyagában, kinézetében... számomra remek. Ti mit gondoltok róla és a márkáról?



2016. júl. 4. 12:50
 1/4 Tesla69 válasza:
100%

Ha jól tudom a Swiss Military órák ára nem tükrözi a minőségüket. Többségükben olcsó kvarc mehanika van. Ennyi pénzért elég nagy a választék Seiko, Citizen és Orient órákból. Személy szerint inkább azokat javaslom.

De rajtad áll a lényeg, hogy neked örömöt szerezzen

2016. júl. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább vegyél ilyen áron Seiko, Cizizen, Casio, Orient órát, Casio órából ennyiért zafír üveges órát kapsz fényenergiás szerkezettel. Nem minden svájci óra minőségi, jó példa erre pont ez a márka, külsőleg igen tetszetősek csak a burkolatuk alatt egy olcsó szerkezet van amiért én ilyen órát nem vennék. Amikor én órát veszek akkor olyat veszek amelynek tudom hogy a szerkezete is nagyon jó minőségű, pontos, precíz, időtálló a kötelező szervizelés betartásával, bár quartz szerkezetes óráknál ha sűrűn van vízben az óra akkor 2 évente érdemes szakszervizbe elvinni hogy a tömítéseket kicseréljék hogy még csak véletlenül se fordulhasson elő az hogy az óra bepárásodjon vagy beázzon.
2020. aug. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem van ilyen órám, két éve kaptam a születésnapomra, azóta szinte másodperc pontosan működik. Ez az óra a GROVANA terméke a szerkezete pedig RONDA. Ami lehet, hogy egy olcsó szerkezet a Rolex-hez vagy a Patek Philippe-hez képest, de a svájci órák szerkezetét 80-90 százalékban a Ronda és az ETA gyártja. Az enyémben Ronda egy szerkezet van, de a típusszámát nem tudom, mert az óra dobozában van a dokumentumok között. Ahhoz ,hogy ajánlani tudjam tudnia kellene amit a gagyi amerikai (de Fülöp szigeteki gyártású)TIMEX órámnak,amiben 11 év után kellett elemet cserélni és köszöni most is jól van és jól működik 21 évesen.
jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hu de régi már ez a kérdés, de legalább tudom, hogy 8 éve megvan már az óra :D

Azóta lett mellé egy Laco is.

febr. 6. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!