Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak magassarkút hordasz?

Csak magassarkút hordasz?

Figyelt kérdés
2016. júl. 5. 07:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek a magassarkú cipők, viszont egy az, hogy én 172 cm vagyok a párom pedig kb 183 cm magas és nem szereti rajtam a magassarkút. A másik ok pedig, hogy bokasüllyedésem, lúdtalpam és térd problémáim is vannak szóval néhány óra után igencsak nehézkes bennük az élet számomra, de ez a kisebbik gond. Alkalomra , meg amikor tényleg nagyon vágyom rá akkor egyébként szoktam felvenni, de nem túl gyakori. Egyedül a téli bokacsizmámnak magasabb (8cm) a sarka amit rendszeresen hordok és egyébként a kedvenc lábbelim.
2016. júl. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meg van nyúlva az ínszalag a bokámban így csak csizmában tudok magassarkút hordani de ahhoz is érdemes bokaszorítót vennem, a körömcipők, szandálok nem tartják eléggé a lábam, azokból 5-6 centist tudok max de azt is ünnepre
2016. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem. A bal bokám nem túl erős, mert mikor régebben kosaraztam, kicsit elb-szódott, úgyhogy nem bírnék egész nap magassarkúban járkálni. Ezen kívül meg egyetemre járok, laborban dolgozok, egyáltalán nem praktikus (laborban meg tilos is) a magassarkú viselete. amíg dress code nem írja elő a magassarkút, nem fogok hétköznapra azt hordani.
2016. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

45/F

2016. júl. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szívesen hordanék csak azt, de kb 10 perc után rémesen fáj benne a lábam, még ha nem is túl magas. Szóval inkább csak ritkán hordom.
2016. júl. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag igen, sportolást leszámítva. De nagyon figyelek arra, hogy ne legyen túl hegyes, szűk orrú, mert ettől lesz kényelmetlen sok magassarkú. Meg a hegyes cipőorr tudja rondán megnyomorítani a lábát annak, aki sokat hord ilyet.
2016. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Már egyáltalán nem, sőt max. 4-5 centis sarkút.


De olyan hülye voltam fiatalon, hogy még busz után is szoktam futni magas tűsarkúban. El is értem, de már azt sem értem, hogy lehettem olyan bolond.

2016. júl. 10. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én az esetek 99%-ban igen. Egyedül akkor nem azt veszek fel, ha a közeli boltba kell elszaladni vagy a szomszédba.

Igazából már nagyon korán elkezdtem magassarkút hordani, mert csak 160 cm vagyok és engem ez nagyon zavar.

De persze nem csak ezért, szerintem nagyon csinosak.

2016. júl. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én 180 centimmel már alapból ellátok mindenki feje fölött, magassarkúban úgy érzem magam mint valami világítótorony. Így maradok a lapos talpú cipőknél
2016. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!