Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen magas vagy, sűrűn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen magas vagy, sűrűn hordasz magassarkút?

Figyelt kérdés
A hegyes orr kizáró?
2016. ápr. 10. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:

172 cm vagyok, gyerekként egyszer (kb 15-18 évvel ezelőtt) anyukám magassarkújában kipróbáltam a botladozást, azóta nem éreztem késztetést arra, hogy azt vegyek fel.

Nem tetszik, nem illik hozzám, nem kényelmes - nincs okom hordani és nagyon jól megvagyok nélküle :D

2016. ápr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
165 cm vagyok és lapos cipőt egyáltalán nem hordok. Még a papucsaimnak is van sarkuk... A hegyes orrú cipőket szeretem. Nekem nem jön be a bunfordi kerek orr.
2016. ápr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm fiúk-)
2016. ápr. 10. 15:06
 4/8 anonim ***** válasza:

156cm vagyok és imádok magassarkút hordani,abban érzem magam igazán nőiesnek:) Hétköznapokon is gyakran hordok,persze ha aznap nem kell sokat mászkálnom.Buliba gyakorlatilag mindig magassarkúban megyek.A hegyes orr már rég nem divat és szerintem brutál ronda,nem szeretem,a kerek vagy nyitott orr fiatalos és szexi.

20L

2016. ápr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
170 cm vagyok, korábban hordtam magassarkút, most viszont olyan városban lakom, ahol az egész belváros macskaköves, így már maximum vastag sarkú/telitalpú cipőben járok.
2016. ápr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
164 cm vagyok. Nagyon ritkán hordok magassarkút, csak ünnep napokon, konferenciákon. Akkor viszont csak kerekebb orrú jöhet szóba, a hegyes orrúak nem tetszenek.
2016. ápr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

180 cm vagyok és nem hordok magassarkút. Addig nem baj, hogy hegyes az orrod, amíg nem tudsz vele sérülést okozni másoknak.


24/F

2016. ápr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

:D Hegyes orrot a cipőre érted?


Egyébként 168 vagyok, és nem hordok magassarkút, max. 1-2 centiset.

2016. ápr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!