Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az outfit azt jelenti az...

Az outfit azt jelenti az öltözködés alap színe? Pl. Ha rajtam lesz egy fekete nadrág+egy fekete napszemcsi, akkor ez lesz az outfitem?

Figyelt kérdés
és ehhez kombinalok hozza még kegeszitő színt (póló,cipő,kalap,óra..stb) szeretnémmegérteni a divatotés a stílust,hogy végre en is tudjak jól ötözködni.. 24 f
2016. júl. 6. 23:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Mindig az´lesz az outfitem,amelyik színből több van rajtam?
2016. júl. 6. 23:34
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az outfit az aznapi ruhad osszesseget nevezi meg. Ha feher polo kek nadrag fekete cipo es barna kalap van rajtad akkor az az aznapi outfited. A szin nem szamit (tudtommal)
2016. júl. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval bárhogyan öltözöm az mindig jó lesz,es az lesz az outfitem? nem egeszen ertem ennek az ertelmet..
2016. júl. 7. 06:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Outfit a szett. Kompletten. Nem azt mondod hogy a mai ruha cipő szettem, hanem hogy outfitem.

Ebben benne van a ruha cipő táska napszemüveg ékszer ha van stb.


A tegnapi outfitem egy Marianna Herrhofer fekete muszlin ruha, egy neo Orange OBAG táska volt, egy bezs fűzős saru volt, egy Ray Ban napszemüveg, és egy kagylós nyaklánc volt. Igy ennyi. Ez egy outfit.

2016. júl. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Outfit magyarul öltözék, szett, a rajtad lévő ruhadarabok, kiegészítők összessége.

Tanuljatok meg magyarul.

2016. júl. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az outfit a legegyszerűbben és legmagyarosabban azt jelenti, hogy összeállítás. Ebben benne van a ruha és minden kiegészítő.

Google képkeresőbe beírod hogy outfit, és elé írhatsz angolul bármilyen jelzőt, pl red, casual, vagy szimplán beírod egy ruhadarab nevét és olyan összeállításokat dob ki. Esetleg odaírhatod hogy "for men"

2016. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!