Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A H&M-ben visszaveszik a...

A H&M-ben visszaveszik a fürdőruhát, ha már használtam egyszer?

Figyelt kérdés

2016. júl. 7. 12:58
1 2
 1/16 anonim válasza:
74%
Nem lenne szabad visszavenniük, mert olyan, mint a fehérnemű, azt se szabad még felpróbálni se.
2016. júl. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Remélem, hogy nem, undorító.
2016. júl. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Biztos nem fogják,egészségtelen.
2016. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Sunshinedoll ***** válasza:
55%
Biztos, hogy nem. Egyes üzletek visszaveszik, ha a bugyin lévő higiéniás matrica még rajta van. De használat után nem, meg azért ne legyél már ennyire undorító, te megvennél bármi ilyesmit, tudván, hogy az üzlet visszaveszi a használtat? :D
2016. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Fehérneműt és fürdőruhát nem vesznek vissza, szerintem még akkor sem ha a címke rajta van. Meg azért tényleg nehogymár megpróbáld visszaadni bármi okod is van rá. Ha valaki használt ruhát akar venni, turiba megy. Egy ilyen neves márkának több esze van annál, hogy visszavegye.
2016. júl. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%
Visszaveszik szerintem, ne mondd meg nekik, hogy már használtad. Mondd, hogy mérethibás, vagy mittudomén. És simán visszavittem a pasim alsógatyáit, és visszavették. Mondjuk, nem hordta. Kérdezték, mi baja, mondtam, hogy nem tetszett neki. A legjobb, ha egy pasi viszi vissza azzal, hogy a csajának vette, csak nem lett jó.
2016. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 pinkpancser ***** válasza:
57%
Te vennél bármit olyan helyen, ahol visszavesznek használt fürdőruhát? Nem? Na mások is így vannak vele, ezért esélytelen, hogy visszavegyék.
2016. júl. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az bugyi része fehernemunek számít szóval nem veszik vissza. Ha az felső külön van akkor azt ha új címkés akkor talán de mivel az ruhákat nem csak megnezik hanem bár furanak tűnhet de még is szaglasszak amikor visszaviszed cserére...így nem fogják visszavenni mert vagy az strandnak vagy az őblitonek érezni fogják az szagát.
2016. júl. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
4%

Mindenkit lepontoztam csak azért is, mert engem lepontoztak nullára, amiért azt írtam, hogy visszaveszik. A dolog ki van próbálva, visszaveszik. Ha valaki lepontozza, lelke rajta, de hasznos választ pontozott le. Aki azt írta, nem veszik vissza, az meg nem érdemel 100%-ot, hiszen haszontalan a válasza. Ugyanis visszavesznek ezek már mindent. Inkább visszaveszik, mint hogy ne menj oda többé, és rossz véleménnyel legyél róluk. Igen, a fehérneműt is visszaveszik.

Az meg mindenkinek a magánügye, hol vásárol. Hibás árut, ha fehérnemű, akkor is vissza kell venni, cserélni meg cserélnek ma már mindent, bugyit is. Ki kell mosni a ruhát, miután hazavitted.

2016. júl. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

pinkpancser, ne járj butikba vásárolni akkor, mert mindent visszavesznek. A tesco, a HM, a Mango, a Zara, az összes ilyen fast fashion visszavesz ma már mindent. Csak a Mari néni féle sufnibutikban kekeckednek, mert ott még divat ez a szocializmusból megmaradt stílus, hogy elkűggyük a kermibe, rendeltetésszerűen volt-e használva meg mittudomén.


A nemzetközi márkáknál elég, ha azt mondod: nem tetszik, nem jó a méret, nem akarom indokolni stb., és már adják is vissza a pénzt akár a bankkártyádra is, ha nem akarod levásárolni az árát.

2016. júl. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!