Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri megvenni a h&m-ből a...

Megéri megvenni a h&m-ből a gumitalpú, műbőr edzőcipőt?

Figyelt kérdés
Iskolába járáshoz lenne, nem futáshoz. Jelenleg egy fekete Nike edzőcipőt nyúzok, de az már elég kopott.. Fog bírni 2-3 évet, átlagos használat mellett?

2016. júl. 8. 00:01
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem akárhány cipőm volt a h&m-ből mind nagyon silány minőségű volt... komolyan a kínais cipők sokkal jobbak. ráadásul elég drágán is adják a legtöbb cipőjüket. inkább gyűjts még pénzt és vegyél egy jobb cipőt
2016. júl. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem voltak soha problémáim a H&M-es cipellőkkel.:) 2 csizmát is rendeltem tőlük,igaz,az elején megtörtek(az egyik műbőr volt,a másik meg művelúr,szóval érthető),de ezen kívül semmi bajom nem volt velük.:) Nagyon jól néznek ki,és annyira nem voltak drágák sem(a műbőr 8 ezer,a művelúr 6 ezer volt),szóval szerintem megérte.:) A műbőrt sajnos csak 1 szezonig tudtam hordani,utána nem volt jó a méret,de a művelúrt már régóta nyúzom.:) Igaz,túrázni egyikben se mentem,de azért voltak/vannak használva rendesen.Szerintem egy próbát megér.:)
2016. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!