Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhába menjek esküvőre?

Milyen ruhába menjek esküvőre?

Figyelt kérdés

Nos alig egy hónap van hátra addig és még nem tudom hogy mibe menjek. Az uncsim megy férjhez így elég közeli rokonok leszünk ott.Olvastam hogy fehérbe és feketébe nem illik menni szerencsére ebben a két színben nem is gondolkodtam inkább pasztell színekben. Egy nagyon szép helyen lesz kint a szabadban templomi szertartás nem lesz. A pántnélküli ruhákat annyira nem szeretem így most jelen pillanatban ki van zárva. A magassarkú se szeretem annyira. Szerintetek amíg összeadják őket addig legyek magasba aztán átveszem egy balerinacipőre vagy alapból abba menjek? Nem akarok szégyent hozni rájuk és ez még is csak egy nagy nap mindenkinek így szeretnék csinos lenni. Köszönöm annak aki végig olvasta és tud nekem segíteni:)

17/l


2016. júl. 8. 00:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha szabadban lesz, szerintem ne vesződj a magassarkúval. Téged úgyse fognak nézni.
2016. júl. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Senki sem fog a cipőddel foglalkozni.Valami nem kihívó ruhát keress.Nem hinném hogy egy balerinával szégyent hoznál rájuk.:)
2016. júl. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben Köszönöm! :)
2016. júl. 8. 10:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Úgyse veled fognak foglalkozni, menj mackóalsóba

meg papucsba.:)

2016. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez a "senki nem néz téged". Márpedig minden családban van egy rosszindulatú személy,aki fog megjegyzést tenni másokról.

Szerintem senki nem fog megkövezni azért, mert nem vettél fel magassarkút, pláne hogy azért fiatal is vagy.

A ruha semmiképp ne legyen feltűnő vagy túl sokat mutató, és fontos hogy az alakodnak megfelelően válassz.

Valami ilyesmit tudnék elképzelni ( a kiegészítőket ne vedd figyelembe): [link]

[link]

[link]

[link]


Fiatalos, nyárias de nem az a tipikus városba rohangálós darab, hanem kicsit elegáns. Választhatsz passzos szoknyát is, ha illik hozzád.

2016. júl. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaj, azt nem vettem figyelembe, hogy az utolsó képen pántnélküli, de lehet kapni olyat, ami pántos ilyen fajtából.
2016. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös, ha nem villantós ruhába megy, vagy nem fehér, fekete, pirosban, akkor nem foglalkoznak vele.(a fekete nem olyan gáz, de az idősek bisztos azt is megszólják.Tehát ha normálisan fel van öltözve, akkor nem vele lesznek elfoglalva.
2016. júl. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek:)

Az első két ruha nagyon tetszik főleg az elsőnek a színe valami ilyesmit fogok felvenni. (Mindenkinek ment a zöld kéz:D)

2016. júl. 8. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!