Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan cipőmárka, ami...

Van olyan cipőmárka, ami tartós, és nem kerül 40ezerbe?

Figyelt kérdés

Akármit vettem eddig, minden szétment 2-3 hónap után maximum (Nike, Batz, Josef Seibel, stb)... Leválik mindnek a talpa, vagy a sarka van legyalulva, vagy kiszakad....

Ezekhez hasonló árkategóriában van olyan márka, ami kicsit tartósabb, minimum egy 2-3 évig bírja a strapát?

Mindennapi mászkáláshoz kellene a városba, amik eddig voltak azok kinézetre ilyen sportcipő-tornacipő között vannak, stílusra hasonlót szeretnék.


2016. júl. 8. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Decathlonban lehet venni 4-5ezerért cipőket, nekünk azok nagyon beváltak, tartósabb mint a Nike.
2016. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nike, Adidas nálam simán bírja sokáig. Valamit nagyon rosszul csinálsz.
2016. júl. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is azt tapasztaltam hogy az adidas még a nike is szar régen jók voltak most nekem prince ciplelőm van ez egy angol tenisz márka de nagyon jól bírja úgy tudom a lachoste is jó
2016. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Decathlonban vannak jók meg a Rieker cipők de ők inkább elengáns darabokat csinálnak, van onnan egy szandálom, 3. éve hordom, ha egy cérnaszál jött ki belőle max.
2016. júl. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Dr. Martens sokáig bírja...
2016. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!