Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Farmerszerű, "ráfeszülős"...

Farmerszerű, "ráfeszülős" vagy, hogy mondják rövidgatya b*zisan néz ki fiún? (fiú vagyok)

Figyelt kérdés
Van egy ráfeszülős vagy hogy is mondjam, farmerszerű rövidgatyám.. és nem tudom, felhúzzam-e, vagy sem... B*zinak néznek majd emiatt?

2016. júl. 9. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha érdekel mit gondolnak, esetleg melegnek, akkor ne, ha nem érdekel akkor vedd.

Sortnak mondják.

2016. júl. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd fel, ez ma már nem téma. A nem skinny is annyira beszűkült már az utóbbi évtizedben, hogy alig van különbség. Pláne, ha nem a faluvégi 50-es kocsmatársaság a közeged. Mondjuk, annyi kitétel, hogy 50 kiló alatt, meg 100 kiló felett röhejes...
2016. júl. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz, én is olyat hordok, és a csajoknak bejön. :)

Az enyém ráadásul combközépig érő skinny fazon, és sztreccses anyagú, így még jobban kiadja a formákat. :)

2016. júl. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Az enyém úgy kb. térd felett 4-5 cm-vel ér :D Mindenkinek kösz!
2016. júl. 10. 09:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyeneket szeretek hordani aki meg azt mondja hogy meleg vagy az meg csak irigy.
2016. júl. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek :DD Felhúzom én, azt a nadrágot.. :)
2016. júl. 10. 13:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jók az ilyen tapadós fazonú rövidgatyák fiúknak is, de azért látni kellene. Egy képet mutathatnál, hogy miről van szó. :) Ha feszes fenéken is, akkor főleg jó! :)
2016. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, amúgy is, a lányok is nézik a fiúk fenekét :DD Gondolom :)
2016. júl. 10. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!