Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a közmondásról, hogy "Nem a ruha teszi az embert"? Számít a külső, de nem a legfontosabb, vagy a kinézet teljesen lényegtelen?

Figyelt kérdés
2016. júl. 11. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
kamu mondás...
2016. júl. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az eredetije igaz , senkiházi öltözhet istennek kikozmetikázhatják ha csupán ostoba menőző tróger .
2016. júl. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

Hát attól függ ki melyik táborba tartozik.

Én abba, hogy nem a ruha teszi ki milyen.

Mert pl sok bunkó, taszító jellemű ember elegánsan öltözve a külvilág felé mutatja, hogy ő elegáns, de egy jellemtelen senki.

De van aki egyszerű, gyakran jár ugyanabba és nem is passzolnak a színek, nem az évszaknak megfelelően öltözik és olyant is felvesz ami nem a stílusa, vagy nem divat, attól még lehet jó és szerethető vki.

Inkább legyen vki lazán, egyszerűen kinéző, mint aki sokat foglalkozik a külsejével, a ruházatával szerintem.

2016. júl. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek igazak amiket leírtak. De állásinterjúnál vagy első randin mégse kapna sok esélyt aki igénytelenül, alkalonhoz nem illően van öltözve.
2016. júl. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség ez a mondás. Nyilván nem leszel attól jó ember, ha csinosan öltözködsz, és attól sem leszel rossz ember, ha nem, viszont az alapvető igényességedről sokat elárul, milyen ruhákat veszel fel, illetve mivel manapság az öltözködés sokaknál az önkifejezés eszköze is, ezért sejtetni enged pár dolgot a ruha a viselőjéről.
2016. júl. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
"A külső ami megfog, a belső ami megtart." Sokan álszenteskednek, hogy "jaj engem nem érdekel a külső" holott szóba sem állnának egy igénytelenül, nevetségesen kinéző emberrel, hiába tanult, vicces vagy legyen bármilyen pozitív tulajdonsága.
2016. júl. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!