Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valahogy megoldható lenne?

Valahogy megoldható lenne?

Figyelt kérdés
Szülinapi bulira kell menjek, nyári ruhám nincs, ezért egy pántos blúzot szeretnék felvenni. Ehhez pánt nélküli melltartóm van, de kicsit csúszik le. 75-ös körméret, nekem talán 70-es kellene, de olyant nem találtam. Mikor felteszem a pántjait, pont jónak érzem, csak pántok nélkül nem érzem biztonságosnak. Nem nagyon van más elegánsabb nagy melegre való blúzom, vásárolni sajnos nem jutottam el, így kellene valami megoldás. Tudnátok mondani módzsereket amik nektek beváltak ? Arra is gondoltam, hogy egy kicsit beveszek a melltartóból. Ezek mellett nem tudom mennyit kell rajtam legyen, nem tudom ha táncolunk-e... Ja és kicsi mellem van, A-s kosár. Előre is köszönöm a segítséget :)

2016. júl. 14. 12:11
 1/5 Scav ***** válasza:
45%
szigszalag
2016. júl. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a blúznak levehető pántja van, akkor akassz rá szilikon melltartópántot meg a melltartódra is szilikonpántot tegyél és ha a kettőt egymásra rakod a válladon akkor nem is fog látszani hogy az kettő.
2016. júl. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beveszel a melltartobol, megvarrod vagy csak biztositotuvel megtuzod. Vagy legrosszabb esetben szilikonpant?! Ha van neked. Tudom, hogy nem tul esztetikus,es ugy is latszik, de ha nincs mas megoldas. Vagy szimplan olyan pantot teszel ami megegyezik a bluz szinevel/ borod szinevel
2016. júl. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Blúz színével megegyező pánt? Én simán felveszem spagettipántoshoz is.
2016. júl. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A blúz színes... Hallottam olyan módszerről, hogy a melltartó levett pántját körbe kell csavarni. Az vajon segít?
2016. júl. 14. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!