Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy 25 éves fiú hogy öltözködj...

Egy 25 éves fiú hogy öltözködjön, ha vagány, sportos, de mégis elegáns szeretne lenni?

Figyelt kérdés
Pl. milyen ruhadarabok, milyen stílusú cipő, stb? Vagy akár konkrét márka, kép is jöhet.

2016. júl. 14. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Most így hirtelen ilyeneket találtam.

Szerintem a zakó egy farmerral és egy sportcipővel, pólóval vagy inggel jól néz ki. Vagy ha elegáns cipőt választassz, akkor egy farmer vagy mintás ing, egy szűkített szárú vászonnadrággal.

Feldobhatod kalappal, sállal vagy egy sportosabb órával a szettet.

Nyárra ilyesmiket tudok ajánlani:

[link]

[link]

2016. júl. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
*Sportcipő alatt, nem a futó vagy edzőcipőt értem, hanem az ilyen utcai cipőt ami kicsit sportosabb fazonú.
2016. júl. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kettot ne kombinald mert katasztrofa a vege! :) vagy hordj farmert poloval edzocipovel (sportos) vagy vasalt szovet gatyat inggel meg borcipovel(elegans) en egyszer igy egyszer ugy oltozkodom kedvemtol fuggoen de a ketot nem kombinalom mert rohejes sztem! 35F voltam.
2016. júl. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sötét Nike Adidas Converse Supra Fallen Dc Etnies cipő
2016. júl. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!