Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Állásinterjú a 40 fokban....

Állásinterjú a 40 fokban. Hogyan illik öltözködni egy nőnek? Recepciós asszisztens munka.

Figyelt kérdés

Csak sötét kosztüm, világos felső, zárt cipő? Ha színes felsőt szeretnék viselni mennyire lehet mintás? Mondjuk fehér fekete pöttyös vagy bordó?

Pl.:

[link]


[link]



2016. júl. 15. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem amiket linkeltél jók, de ha ki akarsz öltözni menj kényelmes ruhában és helyben állásinterjú előtt öltözz át mondjuk a mosdóban.
2016. júl. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? ilyen cuccokat 45-50 közötti nőkön tudok elképzelni
2016. júl. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt ajánlanám inkább

2016. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40 felettieknek oké. Ha fiatal vagy inkább egy csinos ruha vagy amit előttem linkeltek. Én 31 évesen is inkább azt venném fel.
2016. júl. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
30-as vagyok. De ruhát, szoknyát ritkán hordok, plusz a lábamon van pár hajszálér amit szerintem vékonyabb harisnya mellett is átlátszik.
2016. júl. 16. 08:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy csinos felső is jó nadraggal, ha a szoknya nagyon nem. De ezek a szettek a kardigannal stb elég oregesek plusz ilyen melegben egy felso vagy blúz elég.
2016. júl. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amit linkeltek rózsaszín felsős képet az közelebb áll a valósághoz, de sokkkal letisztultabban viselném. Körömcipővel, öv nélkül, letisztultabb blúzzal.

Én a minap térdig érő szoknyában és blúzban voltam.

Színes blúz is jó, persze. Azt én is szeretnék egyet. A pöttyös már nem is tudom. Ha elég elegáns, alkalomhoz illő, és illik neked, akkor jó. Máskülönben sok.


Szerintem semmi gond a hajszálérrel. Még ha látszik is.... nem fognak olyan sokáig álldogálva nézegetni..

Szóval szoknyában mennék.

De ha a nadrágot jobban csíped, hőmérséklettől, napszaktól, utazástól függően abban is mehetsz.

2016. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!