Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » H&m-ből rendelés tapsztalatok?...

H&m-ből rendelés tapsztalatok? Illetve milyen méretet vegyek?

Figyelt kérdés

2 ruhát néztem de de boltokban nem kapható. :/

Bővebb fazonúak, de derékban gumis az egyik.

Pont két méret közé esek 32-34, mellben 32 bőven jó, derékban attól függ, alapjáraton jó lenne 32, de ha valamitől felpuffadok akkor a kettő között, és nem szeretem ha nagyon szoros, tapad. Fenékben pedig szintén a kettő között (84cm és 88cm van megadva a méretekhez és 86 vagyok kb.


Alapvetően ugye bőfazonú a ruha, csak derékben a gumi húzza össze, az nem tudom mennyire szokott szoros lenni.


Szerintetek melyik méretet kellene rendelnem? tapasztalat valakinek?



2016. júl. 17. 01:53
 1/10 anonim ***** válasza:
én úgy vettem észre, hogy a h&m-ből általában kisebb méret kell, mint amúgy. általában S-est hordok, h&m-ből viszont vagy egy csomó XS-es cuccom is.
2016. júl. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 34 est rendelnék
2016. júl. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi! ezt már másoktól is hallottam, h nagy lett amit rendeltek.


#2 te rendeltél már H&m-ből?

Amúgy én is a nagyobbra szavaznék, csak a fentemlített okok miatt, illetve adott ruha fazonja miatt( ha nagyobb akkor elhagyom, főleg vállban tart a vállam pedig szűk, mellkasom ugyanígy) elbizonytalanodtam.. :/

2016. júl. 17. 19:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen rendeltem. Hasonlóak a méreteink. Én mindig 34 est rendelek általában ha nem tudok dönteni. Rengeteg a h& m ruhám. Viszont még az merült fel bennem hogy h& m en belül milyen a ruha? Divided? Ahogy leírod a divided ruhaikból vannak hasonlo fazonjaim.

Divided mindig kisebb mint mondjuk a Logg, basic darabok. Egy ruha lett nagy ami atany címkés.azok általában nagyobbak az átlagtól. Linkekd be

2016. júl. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát a probléma megoldódott, mivel a 34esek elfogytak így maradt a 32es.


Lelfeljebb kicsit passzosabb lesz fenékben. x)

És jó tanulság, máskor gyorsabban kell dönteni.


Egyébként erről a ruháról van szó. :)

[link]

Hát bízok benne, hogy a fazona miatt nem lesz vele gond :/

2016. júl. 18. 01:12
 6/10 csingilingg84 ***** válasza:
Nekem a színesebb fajtája van meg, 36-os a méretem, ebből is 36-ost vettem, és olyan lengén áll rajtam. Mondjuk imádom, csak gondoltam leírom, hátha segít. :D
2016. júl. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi! :) bízok benne, hogy jó lesz :D

Amúgy neked mennyi idő alatt szállították ki?

2016. júl. 20. 19:50
 8/10 csingilingg84 ***** válasza:
Általában 3 nap:D
2016. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azon már túl vagyunk xd

gondolom 5 nap lesz :P

2016. júl. 21. 19:24
 10/10 csingilingg84 ***** válasza:
Én hétfőn rendeltem, hétfőn jön, mert húgom is rendelt közbe, és a futárszolgálat összevárja xD Pech, mert pont a húgom ajándéka van benne, ami vasárnapra kéne xD
2016. júl. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!