Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan szerezhetek női star...

Honnan szerezhetek női star wars-os pólót?

Figyelt kérdés

(Internetről nem tudok, nem is akarok rendelni.)

Látott valaki mostanában valamilyen üzletben bármilyen star wars-os ruhadarabot?

Én csak férfi, meg gyerek cuccokat láttam sajnos.

Köszi:)



2016. júl. 17. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem a legtöbb póló uniszex. Miben más a férfi póló? Nincs rajta 2 púp?
2016. júl. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Media Markt-ban láttam, hogy vannak Star Wars pólók, de nem tudom, hogy konkrétan női van-e.
2016. júl. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én New Yorkerben vettem női részen egy BB8-es pólót :) De amúgy nem tudom, mi a baj az internettel, sokszor olcsóbban rendelsz onnan mint boltból, és még postaköltség sincs.
2016. júl. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
És ha felveszel egy gyerek vagy férfi pólót, ki fogja megmondani, hogy az gyerek meg férfi póló? :D
2016. júl. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Előzőknek: ha az ember lánya kicsi, akkor az s-es férfi póló is lötyögni fog rajta, a kisfiúknak valók meg attól még nem biztos hogy jók. Nekem M-es a méretem, és pont így vagyok, hogy a gyereknek valók kicsit, a férfiaknak valók nagyok.
2016. júl. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A férfi pólóval semmi bajom. Leszámítva, hogy női s-es a méretem, így a legkisebb férfi póló is nagy rám.

Az s-es méretemhez pedig elég nagy mellek társulnak sajnos, így igen: kéne a női szabás! A gyerekeknek pedig nem csinálnak mellvarrást.

Internetes rendelésnél

1. külföldi oldalakban nem bízom

2. belföldi oldalaknál is kevés az olyan, ahol nem bankkártyával kell fizetni

3. nem tudom felpróbálni


Most, hogy ezt megbeszéltük, válaszoltok is a kérdésemre?:)

Köszi az eddigi hasznos válaszokat!

2016. júl. 18. 12:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen pólónyomásos üzletek, ahol előre elkészített minták vannak, de addig nemigen tudunk érdemi információt adni, amíg nem tudjuk, hol laksz.
2016. júl. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bp
2016. júl. 19. 09:01
 9/9 anonim ***** válasza:
25%
Gondoltam XD Nos google-ba beütheted,hogy egyedi pólók budapest, és rengeteg oldal ki fog jönni. Azt tudom, hogy a camponában és a sugárban biztosan van ilyen üzlet. Gondolom nem mindenhol tartanak Star Wars-os pólót, de ahol nem, ott te is nyomtahatsz magadnak a pólóra olyan mintát, amilyet te hozol.
2016. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!