Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki tud ajánlani visszafogo...

Zephos kérdése:

Valaki tud ajánlani visszafogottabb steampunk ruhákat? (F)

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez a stílus, és szívesen járnék hasonló ruhákban, de ugye nem nagyon akarnék minden nap öltönymellényben járkálni.

Valaki tudna ajánlani ilyenfajta ruhákat, esetleg boltot is? Kicsit visszafogottabb, de jól kinéző cuccokra gondoltam.

A válaszokat előre is köszönöm. :)



2016. júl. 19. 19:41
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

Szia!

Csatolok képeket, az úgy jó lesz? Meg van pár ötletem, azokat majd a képek alá írom. Csak steapunk vagy jöhet dieselpunk is? Mindegy, csatolok mindkettőből, annyira nem különböznek szerintem, sőt akár lehetne konbinálni őket.

[link]

Például itt van ez. Szerintem a cilinder, a lávára csatolt barna, csizmát idéző anyag és a mellény elhagyható.

[link]

Itt találsz szerintem ötletnek valót, mert azért ezen a honlapon nem a legolcsóbbak a ruhák. Nekem az ing-dupla mellény-farmer kombó tetszik nagyon, azzal simán lehet városban mászkálni, még csak meg sem bámulnak.

[link]

Igazából, ahogy én látom ebben a stílusban a férfiak ruházata nem kap akkora szerepet, mint a nőké. A férfiak alapöltözéke: cipő, nadrág, ing és itt lehet játszani a kiegészítőkkel, bőrékszerek, övek, mellények, frakkok, kabátok...stb.

Nekem ez is tetszik:

[link]


[link]

[link]

[link]


[link]

És akkor egy kis dieselpunk:

[link]

[link]

[link]

Ha teheted, szerezz be minél több kiegészítőt, bőrtáskát, övet, monoklit, zsebórát, olyan kis pilóta vagy hegesztő szemüvegre emlékeztető szemüveget, kalapot, cilindert (ez talán már nem a visszafogott kategória)...stb.

Remelem tudtam segíteni!

2016. júl. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
*kombinálni
2016. júl. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
*lábára
2016. júl. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) És még annyi, hogy szerinted jól néz ki ez az óra? Az első 2 szín között gondolkozok. [link]
2016. júl. 20. 13:51
 5/16 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen imádom a steampunk kiegészítőket, órám nekem is van. A klasszikus arany színű a nyerő nálam.

(Nem az első válaszoló voltam.)

2016. júl. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Akkor szerinted jó lenne ha ilyet vennék? [link]


És még tudsz ajánlani valamilyen kiegészítőket fiúknak?

2016. júl. 20. 14:44
 7/16 A kérdező kommentje:
Csak mert férfi öveket sehol sem találok. :( Pedig azok tetszenek, amin oldalt vannak kis táskák, de nagy része női. Valaki tudna mutatni jó steampunkos férfi öveket?
2016. júl. 20. 15:42
 8/16 anonim válasza:
100%

Első vagyok, nekem is az arany jobban tetszik.

[link]

Ez a táska szerintem nagyon jó.

Az okos telefonok világában nem árt egy, a stílusodhoz illő telefontok sem:

[link]

Nekem azok a bizonyos szemüvegek is tetszenek:

[link]

[link]

Oldaltáska:

[link]

[link]

[link]

Öv:

[link]

Többi:

[link]

Na ezek a legvisszafogottabb pólók, ebben a stílusban:

[link]

[link]

Na most, szerintem nadrágot szinte bárhol vehetsz itt Magyarországon is (pl. kanaiban viszonylag olcsón biztosan találsz), de azért itt van két link:

[link]

[link]

Meg inget is találsz, bárhol, de azért:

[link]

[link]

[link]

Vannak ám magyar boltok is:

[link]

Nézd, itt egy rakat boltot találsz:

[link]

De te magad is készíthetsz kiegészítőket (most nem tudom te mennyire szeretsz ilyenekkel pepecselni...), de azért itt van néhány ötlet:

[link]

Ez itt az egyszerűbb változat:

[link]

(Ilyet nem nehéz csinálni, veszel egy apróhirdetéses oldalon óra alkatrészeket (lehet, hogy tudsz szerezni ingyen is), hobbi boltokban díszeket...stb, meg réz hatású festéket /van spray formában is/, lefested ilyen rezesre, ragasztópisztollyal meg ráragasztod amit csak szeretnél.)

Itt van videó is, meg le lehet tölteni, hogy hogy készült lépésről lépésre:

[link]

Nézz körül ugyanezen az oldalon, vannak ilyen ingyen elvihető dolgaik is(bár gondolom a szállítás nem az :) )

[link]

Ha régiessé akarod tenni valamelyik pólódat, ingedet...stb:

Tölts meg 3/4-ig egy lábost és tegyél bele amikor meleg a víz 6-8 teafiltert (aminek jó erős színe van és mondjuk nem piros, pl. Earl Grey vagy bármilyen fekete tea), áztasd benne a ruhádat 5-30 percig, attól függően, milyen erős színt szeretnél a ruhádnak. Angol oldal:

[link]

Most hirtelenjében ennyi tellett tőlem, ha bármit szeretnél még, mondjuk segíteni kéne még kiegészítőket keresni, nyugodtan írj, akár privátban is.

2016. júl. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

*kínaiban

Hihetetlen, nem tudok megírni egy választ elírás nélkül, bocsi!

2016. júl. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

Még mindig az első válaszoló vagyok.

Ilyen kis táskákkal felszerelt övet is tudsz csinálni:

[link]

Veszel ilyen övre csatolható telefontokot vagy valami ilyesmit: [link]

és felvarrod, ragasztod..stb egy övre.

2016. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!