Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek hogy tetszik ez az...

Nektek hogy tetszik ez az összeállítás?

Figyelt kérdés

[link]

A jobb oldalira gondoltam, egy sima fekete magassarkúval. Nem mondom, hogy egyáltalán nincs érzékem a stílusos öltözködéshez, de sok dologban bizonytalan vagyok, hogy vajon jó-e úgy ahogy elképzeltem. Ezért kérném mások véleményét. Van egy hasonló szoknyám és fekete harisnyával szeretném felvenni, illetve egy fehér felsővel (mert a szoknyában van egy kis fehér minta) de vajon mennyire passzolnak egymáshoz? Nem lenne ízlésficamos?

Ősszel pedig egy ilyen szettre gondoltam:

[link]


Csak kíméletesen, köszönöm:)


2016. júl. 19. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van :) Szeretem a farmert, még el tudnék hozzá képzelni egy színesebb táskát.
2016. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
szerintem túl sokat agyalsz az öltözködésen, ez 2 napi öltözet, és majd az össze többit is megtervezed?
2016. júl. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1-es: A színes dolgok annyira nem az én világom de azért köszi:)

2-es: Jelen pillanatban, nem azt kérdeztem hogy ezt vegyem-e fel, hanem hogy jól néz ki harisnyával egy ilyen fazonú farmerszoknya vagy sem... Semmi köze ahhoz, hogy megtervezem-e az öltözködésem minden napra. Kicsit eltévesztetted a dolgot.

2016. júl. 19. 21:34
 4/4 anonim ***** válasza:
jó ha fekete cipőt húzol :)
2016. júl. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!