Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezeket (vagy ezekhez hasonló)...

Ezeket (vagy ezekhez hasonló) ruhadarabokat hol lehet megvásárolni (nem rendelni)?

Figyelt kérdés

[link] (!!!)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link] (!!!)


[link] (!!!)


[link] (!!!! A szürke, ez is elfogyott az oldalon)

Vagy helyette ez:

[link]


[link]



Gondolom nem sok mindenkinek van kedve mindet végignézni, de szeretnék pár ruhát őszre/télre. Néhány kicsit ómódúnak nézhet ki, de nem magában vennem fel és úgy jól nézne ki, szeretem az ilyen egyszerűbb vonalat. A pulcsikat mondjuk alá inggel, rá egy zakóval vennén fel és bőr fekete cipő stb., tehát válogatnám.

Viszont nem tudom, hogy melyik boltok alkalmasak erre. Tudnátok segíteni? Nem feltétlen a legdrágább márkákra gondolok.


2016. júl. 21. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. júl. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BulmaSwan ***** válasza:
Ilyen egyszerűbb férfi pulcsikat lehet találni majdnem mindenhol a férfi részlegen. C&A, H&M-be tuti van és még szerintem a New Yorkerbe is találsz. Szövetkabát is szokott lenni ezeken a helyeken. Ajánlom a H&M online oldalát is. Ott megtudod nézni milyen ruhák vannak és akkor úgy elmenni,hogy már tudod mit keresel.
2016. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!